Камінь селеніт: магічні властивості

камень селеніт, властивості селеніту, свойства селенита

Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він народжується від усихання деяких морських ділянок. Богиня ночі і місяця Селена дала своє ім’я цього вражаючого по красі поделочному каменю. А камінь цей і справді незвичайно красивий: найчастіше він буває білого, але іноді блакитного, жовтуватого або рожевуватого відтінку. Незвичайний оптичний ефект проявляється у цього камінця при повороті, що нагадує блиск шовку і глибину тигрового ока. Однак є характерна властивість у селенита, що відрізняє його від всіх самоцвітів одночасно: він неймовірно крихкий, тому практично не використовується в якості прикраси для кілець або сережок. Поєднання з іншими виробні камінням і металом може, подряпавши селеніт, зіпсувати його красу назавжди.

Магічні властивості селенита

Одним з безперечних талантів селенита є його здатність робити жіноче тіло молодим, пружним і гнучким. Давньогрецькі красуні розтирали мінерал в порошок, змішували його з содою і медом і втирали цю магічну суміш у свої юні (і не дуже юні тіла. Ця процедура при частому повторенні перетворює стегна, талії та грудей дівчата і допомагала їм домагатися розташування самих завидних женихів.

Любов до своєї оселі, гармонія в стосунках з домочадцями, умиротворення приносить в будинок своїх власників просвічуючий гіпс. Сімейне благополуччя здатна принести в будинок навіть сама невелика фігурка з селенита. Не випадково в середині минулого століття модними були фігурки слоників – від великого до крихітного. Саме з селенита вони виготовлялися найчастіше. Модними статуетки з селенита є і сьогодні. Шкатулки, туалетні прилади і інші штучки з цього мінералу здатні прикрасити будь-який будинок.

Юним членам сім’ї, які проходять життєві університети, селеніт показує вірний напрямок і думок, і почуттів, і вчинків. Під дією селенита юні, незміцнілі душі загартовуються і мужніють.

В професійній сфері селеніт лояльний до представників бізнесу. Їм він допомагає не робити необдуманих угод, відводить від них ворогів і несумлінних партнерів і клієнтів. Може селеніт посилити і ораторські здібності. Багато відомих лектори і політики перед важливими виступами завжди кладуть до кишень що-небудь з селенита. Він гарантує успіх!

Загальновідомо, що кристали води здатні запам’ятовувати і надовго вбирати інформацію. Вода, яка в досить великій кількості є в селените, допомагає людині на підсвідомому рівні засвоювати позитивну інформацію і користуватися їй в складні періоди життя. Така енергія зберігає свою силу і могутність довгий час і завжди приходить на допомогу в скрутну хвилину.

Лікувальні властивості селенита

Насамперед, селеніт є цілителем представницям прекрасної половини людства. Для них цей мінерал – універсальний лікарський засіб, що допомагає боротися з будь-яким захворюванням. Не залишає селеніт своїх господинь і після лікування, пильно стежачи за станом їх здоров’я.

Селеніт – мінерал, про лікувальні властивості якого існує найбільше легенд, що кочують по всьому світу. Жар, ломота кісток, хвороби сечового міхура, рани і гнійники – всі ці неприємні прояви хвороби підвладні селениту.

Селеніт і астрологія

Місяць і в сенсі астрології управляє селенітом. Народжені в повню люди найчастіше інтуїтивно вибирають цей камінь в якості свого талісмана. Для них це мінерал – перший друг і порадник.

Вважається, що всі знаки Зодіаку лояльні до селениту. Проте особливо він любить пристрасних дам і людей, що народилися під знаками Риб, Скорпіонам і Ракам.

 

Читайте наші статті:

Камінь, обсидіан: магічні властивості

Гіпервентіляціонний синдром

Загальнозміцнююча фітотерапія

Особливості нетрадиційної медицини