Демодекоз під час вагітності

Догляд за шкірою під час вагітності

Вагітність для жінки — це не тільки приємні клопоти в очікуванні дитини, але і безліч серйозних змін в організмі. У жінки може порушитися гормональний баланс або погіршитися стан імунної системи. Весь процес виношування дитини супроводжується регулярними змінами настрою, рідше стресами.

Різкі зміни в організмі можуть бути сприятливими для розвитку паразитуючих організмів, таких як кліщ демодекс. Зазвичай його діяльність зовсім непомітна, але збіг певних чинників може спровокувати розмноження підшкірного кліща. Тоді на шкірі неодмінно виникне реакції у вигляді висипів, почервоніння, лущення і свербіння.

Демодекоз при вагітності

Боротися з кліщем демодекс особливо складно при вагітності. Жінки в положенні бояться використовувати агресивні засоби, які проникають в глибинні шари шкіри, щоб не завдати шкоди дитині. Локалізація кліща має постійну область — обличчя і вії. Рідше він зустрічається на руках, шиї, плечах. Початковий етап захворювання характеризується наступними симптомами:

  • Запалення шкіри;
  • Розширення пір і поява видимих ​​судин;
  • Висипання, сильне свербіння;
  • Роздратування шкіри і лущення.

Без відповідного лікування хвороба може прогресувати. Всупереч поширеним побоюванням, демодекс при вагітності все ж піддається лікуванню. Головне не використовуйте народні засоби, краще відразу зверніться до лікаря.

Стоп Демодекс при вагітності

Почати турботу про шкіру обличчя і тіла варто відразу ж. Правильне лікування допоможе локалізувати проблему і швидко позбавити вас від неприємного паразита. Майбутній мамі варто звернути увагу на локальні засоби для догляду за обличчям. Якщо кліщ виявив себе в першому триместрі і не доставляє незручностей комплексні заходи краще відкласти на потім.

Застосування комплексу Стоп Демодекс під час вагітності є допустимим для перших етапів лікування. Ви можете без побоювання використовувати м’яке очищаюче мило, лосьйон для обличчя та повік або лікувально-профілактичний бальзам. Стоп Демодекс вагітність не порушить і не створить додаткових проблем. З усієї серії препаратів не рекомендується використовувати тільки краплі для прийому всередину. Для більш точних рекомендацій зверніться до лікаря-дерматолога.

 

Читайте наші статті:

Кето дієта, що ж це?

Як користуватися кокосовим маслом для волосся

Збільшуємо губи за допомогою макіяжу

Розвиваючі ігри для прогулянки