Красиве і здорове волосся — це реальність!

Догляд за волоссям

На сьогоднішній день сучасний рівень розвитку ринку косметичної та парфумерної продукції у виборі шампуню стає складним питанням: величезний вибір з одного боку, а з іншого – поява в засобах масової інформації та інтернеті публікації про шкоду деяких компонентів, що входять до складу шампунів, наприклад лаурилсульфат натрію, який є основним миючих компонентом переважної більшості засобів.

Доведено, що лауретсульфат натрію і амонію можуть викликати подразнення очей і шкіри. Однак ці подразнюючі ефекти подібні до ефектів, які виникають при контакті з іншими миючими засобами. Ступінь роздратування збільшується безпосередньо зі збільшенням концентрації цих засобів, що може викликати загострення хронічних дерматозів волосистої частини голови, а також контактного дерматиту і лущення шкіри волосистої частини голови.

При виборі шампуню необхідно керуватися декількома принципами: використовувати тільки той шампунь, який призначений для вашого типу волосся, а після початку використання потрібно уважно проаналізувати результати застосування. Позитивними результатів застосування шампуню можна вважати відсутність жирного нальоту на волоссі, блиск волосся після їх висихання, легке розчісування і еластичність, відсутність роздратування шкіри голови. Щоб зрозуміти, що даний шампунь вам не підходить, досить одного-двох застосувань, а ось для того, щоб прийти до висновку, що цей шампунь саме для вас – необхідно регулярно користуватися ним хоча б протягом декількох тижнів. Крім того, хороший шампунь повинен знімати статичну електрику з волосся, а головне — відшкодовувати втрату білків, вологи і поживних речовин. Твердження, що час від часу шампунь необхідно міняти, — помилково: якщо ви підібрали собі шампунь, який вас повністю влаштовує, міняти його на інший варто лише в разі зміни стану вашого волосся.

Не рекомендується використовувати мило, а також шампуні з аніоноактивними поверхневими речовинами, так як вони призводять до набухання лусочок волосяний кутикули, що пізніше призводить до їх сплутування і ускладнює розчісування, а також руйнують захисний шар на поверхні шкіри голови і волосся.

Ще однією розповсюдженою помилкою є миття волосся дуже гарячою або дуже холодною водою: оптимальна температура води 35-45 С. Чим жирніше волосся, тим прохолодніше повинна бути вода. Перед миттям волосся необхідно обов’язково розчесати. Крім того, перед нанесенням шампуню спочатку рекомендується намочити волосся водою, потім, змішати на долоні невелику кількість шампуню з водою, акуратно втерти в шкіру голови, а волосся лише промити утворилася піною, намагаючись не терти його сильно, щоб не пошкодити стрижень і кутикулу волосини. Наносити шампунь на волосся рекомендується два рази: при першому нанесенні з волосся видаляється частинки забруднень, а лікувальний ефект шампуню досягається лише при вторинному його нанесенні. Після кожного нанесення необхідно ретельно промивати волосся водою, щоб видалити залишки, тому що вони можуть викликати склеювання волосся в результаті появи електростатичного заряду.

Після застосування шампуню рекомендується наносити на волосся кондиціонер або маску. Кондиціонер виконує кілька функцій для нашого волосся: полегшує висихання і розчісування, знімає статичну електрику, надає волоссю еластичності. Краще застосовувати шампунь і ополіскувач однієї марки — вони відповідають один одному за складом, і дія ополіскувача максимально ефективно доповнює дію шампуню.

Всіма необхідними якостями володіють засоби лінії Біоголд / BioGOLD®. Засоби з серії BioGOLD — це унікальна рецептура на основі біозолота, плаценти, колагену, кератину, протеїнів шовку і солі янтарної кислоти.

Найкращим сушінням є природне висихання волосся, іноді з використанням теплого рушника. Крім цього, не рекомендується використовувати фен, так як це призводить до посилення саловиділення, але якщо зачіска вимагає укладання феном, то слід використовувати по можливості режим холодної сушки, тримаючи фен на відстані не менше 40 см від голови.

 

Читайте наші статті:

Звідки беруться головні болі?

Красиві здорові ноги взимку це просто!

ТОП-6 звичок, які допомагають худнути

Як видалити шрами і рубці самостійно?