Камінь, обсидіан: магічні властивості

обсидіан, властивості обсидіана, полезные свойства обсидиана

Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо красиві обсидіани з веселкою кольорів. Такі екземпляри обсидіану називають павиним хвостом.

Вважається, що своє незвичайне ім’я камінь цей отримав від імені римського воїна Обсидия, який привіз його в Рим з Ефіопії. Втім, і зараз, і в минулому мінерал обсидіан у різних народів мав і має різні назви. У Закавказзі вважають, що цей мінерал потрапить на Землю з пекла. Саме тому тут його і зараз називають уламком пазурів сатани. Апачі нарекли обсидіан сльозами апачів.

Застосування обсидіану

Обсидіан – недорогий мінерал, і прикраси з нього теж дешеві – намиста, підвіски, брелки. Роблять з нього і предмети інтер’єру, невеликі скульптури. Але саме корисне своє застосування обсидіан знайшов в будівництві. Стародавні використовували ріжучі властивості обсидіану для виготовлення копій, ножів і стріл. Робили з нього і дзеркала.

Магічні властивості обсидіану

Цей мінерал – провідник правди та істини. Він надзвичайно корисний людям, які довго не можуть знайти точні і правдиві відповіді на свої внутрішні розбіжності з собою. Під впливом обсидіану всі негативні думки і почуття оголюються своєї самої непривабливої стороною для того, щоб людина змогла зрозуміти їх справжнє значення і відмовитися від них. Цей камінь не тільки звільняє свого господаря від чорних думок. Він підказує, що потрібно зробити, щоб тупикова ситуація вирішилася швидко і без особливих наслідків.

Великі здібності обсидіану до захисту. Ці його здібності повторюють таланти тигрового ока. Він утворює навколо свого власника щось на зразок захисної шкаралупи, крізь яку неможливо пробитися навроків, псування та іншим негативний впливів. Особливо цей камінь корисний слабким, чутливим натурам, близько до серця приймає будь-яку неприємну для себе ситуацію.

Будь-якій людині обсидіан допоможе розібратися в причинах виникнення труднощів і підкаже, як з ними впоратися.

Допомагає обсидіан віруючим людям зміцнитися у вірі і відводить спокусливі гріхи, застерігає від здійснення непорядних вчинків і розпусти. Найтяжчі гріхи і гріховні думки покинуть людини, якщо він закличе на допомогу цей мінерал. Обсидіан, покладений в області пупка або паху, здатний зарядити енергією і підвищити імунітет.

Кожен господар цього дивовижного каменю повинен знати, що після використання він потребує очищення, інакше його магічна сила вичерпається, і досить швидко. Крім того, цей камінь може стати небезпечним і підступним, тому носити його часто або тривалий час небажано, інакше творчий потенціал людини знизиться.

Лікувальні властивості обсидіану

Вважається, що обсидіан здатний вилікувати застуду, якщо вона виникла в результаті сильного переохолодження. Прикраси з обсидіану, які носять на шиї або грудях, сприяють очищенню печінки, знижують артеріальний тиск, зміцнюють імунітет, нормалізують роботу нирок і шлунка. Головне – використання обсидіану в лікувальних цілях має бути помірним, щоб не нашкодити.

Астрологія і обсидіан

Найближча до обсидиану знак Зодіаку – Козеріг. Всі магічні сили обсидіану для цього знака розкриються повною мірою. Саме для цього знака вулканічний син стане талісманом і оберегом.

Корисно носити прикраси з обсидіану представникам знаків Лев, Близнюки, Водолій і Стрілець. А ось для Раків і Дів обсидіан нічого магічного не приготував. Втім, шкоду людям, народженим під цим знаком, обсидіан теж не принесе.

 

Читайте наші статті:

Порядок дій для того, хто кидає курити

Гіпервентіляціонний синдром

Підмор: лікувальні властивості і протипоказання

Любисток: корисні властивості і протипоказання