Успішний флірт: жіноча чарівність

Ніколи в житті людина не виявляє більшої чарівності, ніж під час флірту. При цьому жіноча чарівність особливо допомагає представницям слабкої статі: скористайтеся жіночим шармом під час гри з близькістю і дистанцією — і це приведе вас до успіху. А що взагалі означає жіноча чарівність? Чоловіки, ця стаття не для вас!

Жіночу чарівність — це краса? Модні переконання? Великий розмір грудей? Все це не зовсім так. Вже багато років я займаюся темою чарівності, і мені все одно не просто описати словами значення жіночої чарівності. Воно саме по собі нез’ясовно і індивідуально. Однак під час флірту люди використовують чарівність! І в індивідуальності і жіночності проявляються загальні риси.

женщина флиртует и улыбается

Роль краси в жіночій чарівності

Зовнішності жінки тут недостатньо. Жіночу чарівність стосується, швидше, поведінки, певних манер вести себе. Мова тіла і міміки, руху жінки і її вигляд грають свою роль. За цими ознаками ми бачимо, як людина ставиться до самого себе, чи подобається він собі, приймає самого себе – також ми дізнаємося деталі характеру. Ви подобаєтеся собі як жінка? Зробіть це питання наріжним каменем ваших роздумів. Жіночність не означає бути ідеальною.

З силою пуми

Жіночна хода, кокетлива погойдування стегнами при ходьбі є особливо жіночними. М’які рухи вважаються більш жіночними, ніж різкі. Велику роль відіграють також сила і інтенсивність руху. І жіночі рухи можуть бути наповнені силою, неприборканою силою пуми.

Тіло, в якому недостатньо відчувається напруга, виглядає млявим. Все одно, чи йде мова про жіночому чи чоловічому тілі. Зверніть уваги на енергійність вашого тіла, підніміть її, якщо вам здається, що ваші рухи виглядають млявими. При цьому особливо вітається погляд у дзеркало!

Сила спілкування: так ми відчуваємо жіноча чарівність

Соціальна взаємодія також важливо. Ми усвідомлюємо, що жінки, як правило, більш товариські, ніж чоловіки. Тому жінки з розвиненими комунікативними навичками виглядає більш жіночно. Проявіть інтерес до людей, це буде оцінено як ознака доброго серця. Це також сприяє жіночій чарівності.

Гумор – це жіночно

Сьогодні ми знаємо, 80% людей вважають, що їх партер, який буде для них потенційно цікавий, повинен мати гарне почуття гумору. Нічого дивного, що усміхнені люди для нас особливо привабливими. Посміхайтеся! Тим самим ви відшліфовуйте свою жіночу чарівність. Наскільки інтенсивно ви використовуєте зоровий контакт? Зоровий контакт називається зоровим контактом, тому що він створює контакт! Під час флірту продовжите зоровий контакт – і скромно опускають очі. Пограйте в цю гру – ви доставите радість собі та іншим.

Будьте самою собою

Не йдеться про те, щоб бути кимось, ким ви насправді не є. Будьте собою! Але експериментуйте, довіряйте собі, підійдіть в ігровій формі до свого власного жіночій чарівності. Один раз розкрийте в грі свою іншу сторону – дізнайтеся всі грані вашого душевного багатства. Просто побудьте хоч раз богинею.

Любіть себе! Це ні в якому разі не означає, що варто менше цінувати інших людей. Так чи інакше, більшість жінок занадто критично до себе ставиться. Любіть себе беззастережно. А не тільки тоді, коли ви скинули 5 кілограмів або регулярно почали займатися спортом. Будьте жіночною на всі 100%. І вашим результатом стане непереборна жіноча чарівність.

Не нехтуйте використанням косметики. Правильно підібрані засоби тільки підкреслять і увиразнить неповторну красу кожної жінки.

Великий асортимент косметичних засобів за доступними цінами Ви можете знайти в інтернет магазині Фітомаркет.

 

Читайте наші статті:

Часте сечовипускання у жінок: тест для виявлення захворювання

Весняне очищення організму

5 найпопулярніших звичок, які провокують випадання волосся.

Пружна і еластична шкіра – що важливо враховувати

Як боротися з мігренню