Скажемо ні крепатурі!

Дівчина займається спортом

Мабуть кожен після інтенсивних занять спортом відчував крепатуру. Коли болить трошки то це нічого страшного, але що робити в разі, коли сама думка про те, щоб встати з ліжка викликає біль?

Якщо ви все робите правильно, то легке відчуття болю і напруження в м’язах — це ознака того, що ви дійсно давали додаткове навантаження і піднялися в своєму фізичному розвитку ще на одну сходинку вище.

Іноді, замість відчуття приємної втоми у всьому тілі люди отримують жахливий біль, який заважає організму нормально функціонувати. Боротися з цим допоможуть гелі з серії «Реаніматор». Їх компоненти повністю натуральні і високоефективні, вони дозволяють за короткий термін полегшити больові відчуття і позбавляють від різних проявів перенапруги м’язів.

Також в боротьбі з крепатурою допоможуть:

Масаж.

Під час нього ви розслабляєтеся самі і розслабляєте втомлені м’язи. Правильний масаж прискорює виведення токсинів з організму і розганяє кров, в результаті чого необхідні для відновлення поживні речовини швидше доставляються на «ремонтні ділянки», а м’язи стають більш еластичними. Щоб прискорити процес відновлення скористайтеся масажним маслом «Тайфун», яке допоможе зняти напругу в м’язах, полегшити крепатуру, а також відновити пружність шкіри і допомогти отримати ідеальні форми.

Гаряча ванна.

Після складних і виснажливих тренувань бажано якомога швидше прийняти гарячу ванну. Гаряча вода допомагає розігнати молочну кислоту і розслабити м’язи. Під впливом високої температури кровоносні судини розширюються, і молочна кислота виводиться з організму швидше. Також можна додати туди трохи морської солі або масажного масла «Тайфун», яке завдяки гармонійно підібраному рослинному складу, забезпечує розслаблення і доглядає за шкірою, надаючи терапевтичний ефект.

Холодна ванна.

Вона також зменшує запалення в м’язах. Чим менше ділянок із запаленнями, тим менше «ремонтних» робіт доведеться виконувати організму. Тому прохолодної ванни на 10-12 хв цілком достатньо для того, щоб час відновлення тіла після тренування скоротилося на 50%, а больові відчуття знизилися. Але вода повинна бути не крижаною, а прохолодною. Після ванни, для зволоження і живлення шкіри, використовуйте антицелюлітний крем «Тайфун зволоження і корекція фігури» з ягодами годжі і гарцинією камбоджійською — нова розробка на основі формули Anticellulite Control. Крем максимально активізує весь механізм відновлення стрункого тіла і фіксує досягнуті результати, глибоко зволожує і вдосконалює контури тіла.

Сон.

Відпочинок всього організму — це відмінний спосіб відновити сили. Деякі, в гонитві за стрімкими результатами і обтяжені щільним робочим графіком, приділяють достатньо часу всьому, окрім сну. Це дуже погано: в результаті можна довести себе до виснаження: організм не буде встигати відновлюватися і ніякої мови про рекорди вже не буде йти.

Одним з ідеальних варіантів вставити сон в свій графік — навчитися вибирати правильний час для короткого сну: навіть 15-30 хвилин післяобідньої дрімоти можуть врятувати від виснаження.

Розтяжки і йога.

Заняття цими навантаженнями після тренування зменшують ризик отримати травму, а йога допоможе позбутися від болю в спині, знизити кров’яний тиск і частоту пульсу. Але варто пам’ятати що розтяжку обов’язково потрібно робити протягом п’яти хвилин після тренування, а ось заняття йогою можна запланувати в якості окремої тренування для відновлення раз в тиждень (або крос-тренінг).

Змінюйте навантаження — дивуйте м’язи.

Наші м’язи вміють адаптуватися до фізичних навантажень під час занять спортом, тому вправи потрібно регулярно міняти і урізноманітнити. Зазвичай на наступний день після першого серйозного заняття м’язи нагадують про своє існування хворобливими відчуттями, але через 2-3 тренування біль відступає. Цей процес наочно демонструє їх адаптацію до фізичної роботи.

Коли ви виконуєте нову вправу або збільшуєте навантаження за допомогою додавання ваги, м’язові волокна стикаються з завданнями незнайомими їм раніше. Згодом вони звикають і до них, тому на їх виконання витрачається менше енергії.

В якості розігріваючого засобу можна використовувати антицелюлітний крем «Тайфун». Активна розробка на основі формули Anticellulite Control, він максимально активізує весь механізм «відтворення» стрункого тіла і фіксує досягнуті результати. А для посилення ефекту можна наносити перед кремом моделюючу сироватку для контурів тіла «Тайфун» з екстрактом квітів лотоса і колагеном, яка дозволить зменшить обсяг підшкірно-жирової клітковини і попередить утворення розтяжок.

Читайте наші статті:

Чиста шкіра вашого обличчя

Вітаміни під час вагітності

Косметична глина для вашої краси

Механізми виникнення пристрасті