Прогулянки взимку, що треба врахувати

У Вас є настрій побродити по снігу, помилуватися засніженими полями і стояли в казковому вбранні лісом. Тоді вперед на свіже повітря і скрипучий під ногами сніг! Тільки не забудьте правильно екіпіруватися і дотримати деякі запобіжні заходи.

Правильне планування прогулянки

Взимку пізно світає рано темніє. До того ж просування по снігу відбувається повільніше. Тому плануйте короткі прогулянки. На всяк випадок, добре мати при собі «лампу шахтаря». Особливо важливо при низьких температурах, розігрітися, зробивши легкий стречінг, а після прогулянки, прийняти ванну з евкаліптом — дуже добре для мускул. Якщо Ви йдете в гори, то обов’язково дізнайтеся актуальний прогноз погоди і можливість спуску лавин. Покладіться на надійного і досвідченого провідника!

Одяг

Дуже важливий фактор при прогулянках взимку — одяг. Найкраще дотримуватися принципу «капусти». Багато тонких, «дихаючих» шарів з легких, зсередини быстровысыхающих, а зовні ветронепроницаемых матеріалів, підходять найкраще. Одягайтеся так, що б Вам спочатку було трохи прохолодно. Рух треба починати активно. Товстий светр, куртку і рукавички покладіть для початку в рюкзак. Не забудьте палиці для вокинга — вони допомагають економити сили, додають упевненість і оберігають від ковзання.
А що з ногами?
Обов’язково надіньте спеціальну взуття з водонепроникною поверхнею і рельєфною підошвою. Пальці на ногах повинні мати достатньо простору для руху.

Паузи

Візьміть з собою термос з чаєм і кілька бутербродів. Навіть взимку, потрібно вживати необхідну кількість рідини. Не забудьте маленьку подушку, яка необхідна при паузах, щоб не застудитися від сидіння на холодному снігу.

Обов’язково взяти з собою:

  • Мапу
  • Стільниковий з повними батареями
  • Крем від засмаги
  • Сонячні окуляри
  • Коробочку першої допомоги
  • Запасний сухий одяг

Також якщо погода вітряна та прохолодна варто взяти  з собою спеціальні захисні креми:

Колдкрем захисний крем від вітру і холоду

Дитячий захисний крем від вітру і холоду

Читайте наші статті:

Очищаємо організм після зими

Весняний авітаміноз: необхідні вітаміни

Досить хвилюватись

Автокрісло для дитини: як правильно вибрати