Боремося з хронічною втомою

Хронічна втома, як вберегтися?

Сьогодні поговоримо про методи, які допоможуть боротися з хронічною втомою. Це типовий розлад, який виникає в людей через виснажливу роботу або напружений спосіб життя. Є декілька простих рекомендацій як швидко покращити свій стан.

Кожен день випивайте не менше 6-ти склянок води.

До хронічної втоми призводить падіння кров’яного тиску і уповільнення доставки кисню до мозку. Все це може виникнути через недолік рідини в організмі, необхідна кількість якої визначається індивідуально. В середньому ви повинні пати стільки рідини щоб ходити в туалет «по-маленькому» не менше 3 разів на день.

Приймайте добавки, що містять магній.

Магній життєво важливий для підтримки концентрації, нормального рівня цукру в крові і м’язової сили. Листові овочі і горіхи містять велику кількість магнію. Добавки також можуть допомогти. Наприклад Кальцій-Магній вітамін D3 120 капсул ТМ Кантрі Лайф / Country Life, Кальцій-Магній-Цинк + вітамін D3 таблетки, Макс Фор Мен без заліза таблетки №120 ТМ Кантрі Лайф / Country Life, Норвезька ламінарія 225 мкг 300 таблеток ТМ Кантрі Лайф / Country Life і Макс Фор Вумен без заліза капсули №120 ТМ Кантрі Лайф / Country Life.

Кальцій-Магній-Цинк + вітамін D3 — вітамінно-мінеральний комплекс виробництва ТМ Country Life (США), який є додатковим джерелом трьох важливих мікроелементів, збагачених вітаміном D. Склад препарату оптимально підібраний для кращого засвоєння всіх компонентів і більш ефективного впливу на організм.

Кальцій — мінерал, що міститься в організмі у великих кількостях. Він становить близько 1,5-2% від ваги тіла, 99% міститься в кістках. Кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини, у вуглеводному обміні і приводить в норму обмін хлориду натрію. Завдяки йому відбувається регуляція гормональної секреції і м’язових скорочень. Цей мінерал запобігає розвитку запальних процесів і стежить за нормальної проникністю судинних стінок. Мінерал має протилежну натрію дію, сприяючи проникності клітинних мембран. Також він виводить важкі метали з організму, позбавляючи людину від додаткового стресу.

Магній є одним з найбільш недооцінених мікроелементів. Незважаючи на те, що це четвертий за змістом мінерал в організмі, він бере участь в більш ніж 300 біохімічних реакціях, наприклад, в передачі нервово-м’язових імпульсів. Він також регулює метаболізм м’язових, серцевих і нервових тканин. Крім того, він бере участь в синтезі білків, сприяє підтримці здоров’я кісток і зубів, а також регулює процес ділення клітин.

Цинк незамінний мікроелемент, що входить до складу більш ніж трьохсот гормонів і ферментів і бере участь практично у всіх життєво важливих процесах в організмі. Цей мікроелемент є обов’язковою складовою для правильного функціонування шлунково-кишкового тракту, імунної та кровотворної систем.

Пам’ятайте про вітамін В.

Даний вітамін є абсолютно необхідним компонентом для тих, хто хоче відчувати себе енергійними і позбутися від хронічної втоми. Курка, горіхи, яйця і сир містять велику кількість цього вітаміну.

Вітаміни Мульти 100 таблетки №90 ТМ Кантрі Лайф / Country Life-Country Life Multi-100 — вітамінно-мінеральний комплекс, до складу якого входить вітамін А, С, Е, D, тіамін, рибофлавін, ніацин, вітамін В6, В12, біотин, пантотенова кислота, залізо, цинк, хром та інші речовини. Має пролонговану дію. Призначений для професійних спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя.

Вітамін A — жиророзчинний вітамін, антиоксидант, необхідний для зору і кісток, а також здоров’я шкіри, волосся і роботи імунної системи. Він бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції синтезу білків і грає важливу роль у формуванні кісток і зубів, необхідний для росту нових клітин, уповільнює процес старіння.

Вітамін C (аскорбінова кислота) є розчинним у воді вітаміном. Вітамін володіє потужними антиоксидантними властивостями, бореться з вільними радикалами і виводить їх з організму. Необхідний вітамін для успішного росту і розвитку сполучної тканини і колагенових волокон.

Вітаміни В1, В2, В6, РР і фолієва кислота забезпечують регуляцію найважливіших процесів метаболізму і фізіологічні функції організму.

Хром — найважливіший мікроелемент в організмі людини. Без нього неможливо нормальне протікання процесів кровотворення, вироблення інсуліну і обміну речовин.

Цинк відіграє важливу роль для багатьох процесів організму, від зміцнення імунітету до підтримки нормального рівня тестостерону.

Вітамін P (Рутин) посилює опірність організму до інфекцій, має протиалергічну дію, оберігає вітамін C і адреналін від руйнування і окислення.

Вживання вітамінів і добре здоров’я дуже тісно пов’язані між собою і тому потрібно вживати їх з їжею кожен день.

Спробуйте натуральні засоби.

Наприклад, женьшень. Завдяки стимуляції роботи адреналінових залоз, якій даний продукт сприяє, ми стаємо більш бадьорими. Деякі відзначаюсь що інколи дія натуральних стимуляторів для бадьорості навіть активніша та більше їм підходить.

Полюбіть сієсту.

Післеполудневий 30-ти хвилинний сон надає освіжаючу дію. У той же час не варто спати довше, так як ви ввійдете в фазу глибокого сну, яка, в свою чергу, триває ще 30 хвилин. А переривати її не рекомендується, так як після цього ви будете почувати себе розбитими. Якщо ж у вас не має можливості задрімати, використовуйте другу половину обіду для прогулянки на свіжому повітрі.

Також рекомендуємо вам приймати краплі «мускус Форте».

Мускус Форте — це біологічний продукт тваринного походження з унікальними цілющими властивостями. Багатовікові традиції лікують недуг на фізичному та енергетичному рівні.

Властивості:

 • відновлює життєву енергію;
 • стимулює обмін речовин;
 • підвищує імунітет, розумову і фізичну активність;
 • захищає від радіації;
 • знімає наслідки променевої хвороби (могутню антиоксидантну і антитоксичну дію);
 • консервує ракові пухлини;
 • компенсує токсичну дію хіміотерапії на організм;
 • заспокоює нерви;
 • нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту і видільної системи;
 • нормалізує діяльність серцево-судинної і кровоносної систем;
 • вбиває туберкульозну паличку Коха;
 • знищує віруси, грибки, бактерії;
 • нормалізує гормональний фон;
 • відновлює «чоловічу силу»;
 • має омолоджуючий ефект;
 • розгладжує зморшки.

Рекомендації до застосування:

Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування для загального зміцнення організму, зняття нервової напруги, сприяє підвищенню працездатності і запобігання виникнення синдрому хронічної втоми, передчасному старінню організму, може використовуватися в комплексі заходів щодо поліпшення функціонального стану серцево-судинної системи, репродуктивної функції жінок і чоловіків, сприяє нормалізації статевих розладів у чоловіків.

 

Читайте наші статті:

Геть демодекоз — так чиста шкіра!

Секрети краси і молодості

Як не хворіти взимку і влітку?

Жіночі інтимні проблеми і методи їх вирішення