Збір трав від глистів: що ефективніше?

Паразити потрапляють в наш організм різними шляхами, причому часто ми досить довго не здогадуємося про них. Тривалий період зараження може викликати у організму безліч реакцій починаючи від алергії і закінчуючи зниженням імунітету і інтоксикацією. Нашому тілу не дуже до душі таке сусідство, що й не дивно. Здоровий організм всіма силами намагається позбавиться від глистів, посилаючи нам недвозначні сигнали. Так як же зробити це м’яко і без зайвої шкоди для нього?

Гельмінтоз: шляхи зараження

В цілому в природі налічується понад 300 видів гельмінтів, з них на території України можна зустріти не більше 70 видів. Кількість випадків зараження паразитами як серед дітей, так і серед дорослих досягає кілька тисяч на рік. Основне місце де зустрічаються паразити — це кишечник, але їх яйця можуть розноситься кровотоком і потрапляти в інші органи і системи. Найбільш часто в людське тіло потрапляють три групи паразитів:

  • Нематоди, або круглі гельмінти, особливо часто зустрічаються у малюків;
  • Стрічкові (плоскі) глисти, відносяться до цестод;
  • Паразити-смоктники, також відомі, як трематоди.

Гельмінти потрапляють в людське тіло з залишками ґрунту, піску чи інших органічних сполук. Тому лікарі так наполягають, щоб ми ретельно мили все, що тягнемо в рот, адже занести гельмінтів можна і через немиті руки.

Засоби від паразитів в організмі

Якщо випадок зараження вже підтверджено рекомендується відразу ж почати активне лікування препаратами, настоями і сумішами трав. Наші бабусі недарма вважали, що народна медицина має користь. Позбутися від глистів травами цілком реально, допомагають навіть краплі з грибів лисичка. Гіркі трави мають відмінний глистогінний ефект, при цьому не руйнують мікрофлору кишечника і не травмують наш організм. Лікарські рослини від глистів відомі вже давно, серед них:

  • піжма;
  • полин;
  • часник;
  • гарбуз;
  • шавлія;
  • деревій;
  • польовий хвощ.

Ліки для дітей і дорослих на травах здатні надати практично такий же сильний ефект, як і фармацевтичні засоби. Вони дбайливо очищають ваше тіло від зайвих «співмешканців», не надаючи негативного ефекту на здоров’я.

Засоби проти глистів для дітей

Народна медицина вловила зв’язок між аптечними травами, які використовуються проти паразитів і смаком лікарських рослин від глистів. Виявляється, в залежності від складу трав’яної суміші наші непрохані співмешканці відчувають різну ступінь дискомфорту, а значить прагнуть покинути організм. Гострий смак підвищує температуру тіла і внутрішніх органів і допомагає позбутися від личинок. Для цього підійде настій з імбиру, перцю, гвоздики або часнику. Останній також є добре відомим природним антибіотиком, який успішно бореться з бактеріями і вірусами.

Дітям відмінно допомагають засоби на травах, можна заварити і пити такі збори без побоювання зашкодити дитячому організму. Вигнавши всіх гельмінтів за допомогою трав, ви також зміцнюєте імунну систему і надаєте протизапальний ефект. Так, трава полину гіркого і трава піжми давно відомі як згубні засоби для патогенної мікрофлори.

Рецепт настою з трави від усіх видів глистів:

Взяти збір трав від гельмінтів або рівні частини полину, піжми, кори крушини і буркуну. У 500 мл гарячої води додати близько чотирьох столових ложок збору, накрити кришкою і довести до кипіння. Залишити в ємності, укутати і настояти не менше години. Вживати по 100-200 мл настою після кожного прийому їжі.

 

Читайте наші статті:

Позбавляємося від похмілля народними засобами

Симптоми остеохондрозу шийного відділу: як не пропустити тривожні дзвіночки

Чим відрізняється епіляція від депіляції

5 кроків до відмови від кави у великих кількостях