Властивості ефірних масел (ароматичних масел).

Імуномодулюючі та антиоксидантні властивості ефірних масел заслуговують на особливу увагу. Речовини, що містяться в рослинах, природні для людини, і здатні так само природно зміцнювати імунітет і сповільнювати старіння, впливаючи на стан внутрішніх органів і роботу систем організму.
Ефірні масла також мають здатність захищати людину від впливу радіації і знижувати ускладнення після опромінень; попереджають виникнення і розвиток пухлин, якщо використовувати їх своєчасно — вони блокують дію канцерогенів.

масло

Вивести з організму токсини — наприклад, пестициди, що надходять з продуктами харчування, набагато легше, якщо застосовувати ефірні масла. Можна також застосовувати їх для очищення повітря від мікробів і вірусів — в школах, дитячих садах, виробничих приміщеннях, особливо в період спалахів вірусних захворювань — наприклад, епідемій грипу. Якби керівники підприємств та директори дитячих установ думали про це серйозно, то можна було б значно знизити витрати, тому що не довелося б оплачувати величезну кількість лікарняних листів.

Багато ефірних масел сприяють процесу регенерації, прискорюють загоєння ран, опіків, ударів, зменшують болі при артритах і ревматизмі, знімають запалення.
У композиціях ефірні масла більш дієві, ніж окремо: вони покращують працездатність, якість і показники роботи.
На нервову систему людини аромамасла дивовижно впливають: масло ромашки розслабляє і заспокоює; масла цитрусових зміцнюють і тонізують; а масло іланг-ілангу пробуджує сексуальний потяг.

У багатьох розвинених країнах ароматерапія сьогодні дуже популярна, і люди при захворюваннях і перевтомі не поспішають ковтати транквілізатори, а звертаються до ефірних масел. Зрозуміло, масла не можуть замінити серйозного лікування, коли людині потрібна екстрена допомога, проте вони можуть з успіхом його доповнювати, і навіть частково замінювати антибіотики.

Використовувати ароматичні масла потрібно обережно, спочатку переконавшись в тому, що у вас немає індивідуальної чутливості до компонентів.
Результати використання ароматерапії часто дивують лікарів — ефірні масла дають такий чарівний ефект, якого далеко не завжди можна досягти, використовуючи хімічні ліки.
Так що не варто забувати про ті дари, які були дані нам від природи — адже тільки природа, якщо у нас вистачить розуму це їй дозволити, може повернути нам щастя, здоров’я і красу.

Широкий асортимент аромамасел ви зможете знайти в інтернет-магазині «Фітомаркет».

Читайте наші статті:

Настоянка від багатьох хвороб

Еліксир життя