Спортивне тренування і підходяща для неї музика

музыка во время тренировок, музыка для тренировок, музыка для трени
Який стиль музики підійде для вашого тренування?

Слухайте музику на силовий тренуванні під час робочих підходів без відмови.

Є 2 точки зору з цього моменту. Одні спортсмени кажуть, що музика під час тренування відволікає їх, а інші атлети стверджують, що вона допомагає їм краще на неї налаштуватися. Де ж істина? А вона полягає в тому, що корисно слухати музику під час розминок і перших робочих підходів у вправах. Коли ви припускаєте, що в останніх важких сетах можлива відмова, навушники з вух краще виймати. Повна тиша буде допомагати вам підняти максимальний вагу. Музика не тільки піднімає бойовий дух спортсмена, але і трохи його відволікає. А під час відмовних важких сетів вам потрібно бути максимально сконцентрованими і напруженими. Тому можете слухати важкий метал під час робочих важких підходів, але утримуйтеся від нього під час сетів з відмовами. Для зайняття таким видом спорту, як бодібілдинг або фітнес, більше підійде важкий зарубіжний рок, а для пауэрліфтерам може бути до вподоби і важкий метал.

Коли ви займаєтеся аеробними вправами, проводите їх з мелодійною і помірною музикою протягом всього тренування.

Помірна та мелодійна музика сприяє активізації ваших фізичних здібностей і підняття настрою. Також прослуховування красивих і збуджуючих мелодій, як паралельного справи під час тренування, дозволяє вашому мозку увійти в стан трансу. Наприклад, у бігу на довгі дистанції це дуже допомагає. Наш мозок взагалі не любить думати, якщо спеціально не змушувати його це робити. А коли під час тренування ви завантажуєте кількома каналами сприйняття інформації – зорових, тактильних, фізичним і звуковим, це перевантажує мозок, і він входить в стан трансу. Так ваш розум відключається, настрій піднімається, і ви можете пробігати довгі дистанції на стадіоні в автоматичному режимі. Наприклад, для бігу відмінно підходить такий музичний напрямок, як техно.

Якщо ви займаєтеся таким напрямком спорту, як кроссфіт, тренуйтеся з музикою протягом всього тренування.

З одного боку, кроссфіт – це силовий вид спорту, але з іншого боку, в ній присутні і елементи аеробного навантаження. І обидва види фізичних вправ виконуються за одне тренування по кроссфиту. Тому помірна і мелодійна музика, як для бігу, або важкий метал, як для пауерліфтингу або важкої атлетики, не кращі варіанти для супроводу подібних змішаних фізичних навантажень. Оптимальний вибір – хард-рок, який і не дуже важкий, і не зовсім легкий. Наприклад, хороші альтернативи в плані музики для кроссфита – групи Skillet, Linkin Park і Nickelback. Хоча схожих музичних груп напрямки важкого року сьогодні дуже багато, тому, можливо, вам подобаються і інші. Це вже справа вашого смаку, дорогі атлети!

Для занять йогою або стретчингом вибирайте спокійні і гармонійні музичні композиції.

Спортивна тренування і підходяща для неї музика

Стретчинг – розтяжка, це вид фізичних вправ, які спрямовані на розігрів м’язів людини перед тренуванням або ж їх розслаблення після неї. У першому випадку застосовується динамічна розтяжка, а в другому — статична. Для динамічної розтяжки підійде якась легка і мелодійна музика, наприклад, звичайний російський рок (ДДТ, Машина Часу, Бі-2), яка буде налаштовувати вас на продуктивну тренування. А ось для розтяжки в стилі статики, яка проводиться після основної важкої тренування, відмінно підійдуть звуки природи або класичні музичні твори, наприклад, Вагнера, Шуберта або Паганіні.

Не варто забувати, що підоходяща музика це тільки маленька частина успіху. Не варто забувати і про правильне харчування.

Великий асортимент різноманітного спортивного харчування ви зможете знайти в онлайн магазині Фітомаркет.

 

Читайте наші статті:

Схуднення може бути таким простим!

Очищення організму необхідний захід для здоров’я

Як одягати малюка на прогулянку взимку?

Правильне харчування для бігунів-марафонців