Механізми виникнення пристрасті

Механізми виничнення пристрасті

Вченим вже давно встановили сильну владу феромонів над комахами, амфібіями та ссавцями. Саме за ними самки завжди безпомилково відшукують кращих представників протилежної статі, а самці слідують за феромонами в пошуках самок свого виду. З людьми все теж не менше цікаво. Історії відомі випадки коли зовні дуже непримітні люди ставали об’єктом підвищеної уваги протилежної статі.

У чому ж їх секрет? Сама в цих таємничих ферментах – феромонах. Багато хто ж з нас стикався з цим поняттям, але мало хто знає: як саме феромони діють на людський організм?

Феромони — потужні хімічні речовини, які виробляються кожною людиною. Вони посилають підсвідомі сигнали сексуального аромату протилежній статі, здатні викликати миттєву симпатію і навіть миттєву пристрасть. Виробляються феромони залозами внутрішньої секреції, розташованими в задньому проході, сечостатевих органах, грудних залозах, на ногах, в роті, під пахвами і взагалі на шкірі.

Сексологи стверджують, що у чоловіків вони виробляються разом з потом під час фізичних навантажень, а у жінок виділення феромонів посилюється на 14 день жіночого циклу. Саме в цей період жінки мають найбільший шанс завагітніти. Так задумано природою: залучити чоловіка, завагітніти і народити здорову дитину. Для максимального посилення впливу власних феромонів необхідно носить одяг з натуральних тканин і більше цілуватися. Навіть дружній поцілунок збільшить обмін феромонами в кілька разів. Перспектива привернути до себе увагу за допомогою ароматів любові виглядає сьогодні не тільки дуже заманливо, але і цілком реально. Науково-дослідні інститути та лабораторії вже не один десяток років займаються вивченням статевих аттрактантів, виділяють і синтезують феромони. Не виключено, що вже в найближчі роки який-небудь парфумер винайде ідеальний аромат любові.

Існують також афродизіаки, здатні привернути увагу і розпалити вогонь пристрасті. Ними є парфуми і ароматичні масла. Встановлено, що ефірні масла-афродизіаки здатні впливати на гіпофіз, викликаючи утворення ендорфінів. Саме ці речовини загострюють сексуальні бажання і викликають ейфорію. Дія натуральних афродизіаків не обмежується лише збуджуючим ефектом, вони дуже тонко регулюють роботу нервової та ендокринної систем, активізують кровообіг, поповнюють життєву енергію. Природні афродизіаки містяться в ефірних маслах іланг-ілангу, герані, пачулі, сандалу, а також в їх композиціях. Їх можна наносить на зап’ястя, шию, скроні та за вуха. За допомогою ефірних масел-афродизіаків можна робити розслаблюючий масаж.

Деякі фітозасоби містять в своєму складі комплекс речовин, що володіють збудливим дією і поліпшують настрій. Наприклад, еротичний крем-гель Мускусил XXL був розроблений на основі мускусу бобрового струменя і комплексу ефірних масел. Препарат покращує циркуляцію крові в судинах статевих органів і стимулює вироблення тестостерону. Для посилення ефекту варто спробувати краплі Мускусил форте екстракт бобрового струменя, які здатні відновити життєву енергію і «чоловічу силу». Їх рекомендується вживати як дієтичну добавку до раціону харчування для загального зміцнення організму, зняття нервової напруги. Засіб сприяє підвищенню працездатності і запобігає виникненню синдрому хронічної втоми, перешкоджає передчасному старінню організму. Може вживатися в комплексі заходів щодо поліпшення функціонального стану серцево-судинної системи, репродуктивної функції жінок і чоловіків, сприяє нормалізації статевих розладів у чоловіків.

Комплексне використання еротичного крему і крапель мускусу значно поліпшить гостроту і тривалість статевого акту у чоловіків і жінок та подарує незабутнє задоволення.

Читайте наші статті:

Міцний імунітет в період грипу

Секрети ідеального волосся

Як вибрати олію для малюків?

Мышечно-связочный массаж- возможности его применения.