Камінь лабрадор: магічні властивості

лабрадор камень, свойства камня лабрадора

Таємничий лабрадор, ймовірно, явив світу не всі свої можливості. Але і того, що відомо про силу цього каменю, більш ніж достатньо. Він здатний пробуджувати екстрасенсорні здібності і посилювати вроджену інтуїцію. З ним провісники і ясновидці можуть заглянути набагато глибше як у минуле, так і майбутнє.

Корисний лабрадор і всіх, чиє покликання пов’язано з креативністю і вимагає застосування фантазії і розуму. Він допоможе поглянути на відомі речі та ідеї по-новому, відкрити щось незвичайне і свіже.

В якості лікувального каменю лабрадор застосовується при болях в спині і при загостреннях різноманітних хронічних захворювань. Багатьом жінкам талісман з лабрадором допоміг знайти щастя материнства.

Після 30 років лабрадор допоможе зберегти бадьорість, енергію юності і міцне здоров’я. Він володіє дивовижною здатністю зміцнювати організм, стимулювати регенерацію тканин і оновлення всіх органів і систем. Звичайно, він не замінить традиційного лікування, але з ним будь-які таблетки і мазі легше будуть прийняті, засвоєні, і зможуть надати повноцінне цілющий вплив.

Якому знаку зодіаку підходить лабрадор

Овни і Діви – це ті, для кого лабрадор готовий розкрити всі свої потаємні можливості. Як і хризоліт, лабрадор підходить і всім іншим знакам. Його носять як прикраса, кладуть у узголів’я ліжка, біля порогу оселі. Амулет з лабрадора більше підійде зрілим і врівноваженим людям, незалежно від того, Близнюки вони або Раки, Скорпіони або Леви, Тельці або Козероги.

Молоді люди теж можуть його носити спокійно хоч цілу добу. Найкраще лабрадор взаємодіє з благородними металами. Але навіть якщо ви подвесите його на просту мотузочку, він буде надійно оберігати вас і підтримувати в усіх ваших ідеях і помислах. Не варто лише давати його в руки чужим людям, особливо тим, кому ви не довіряєте, якщо не хочете взяти на себе частину долі цієї людини. Якщо ваш талісман побуває в руках того, хто вам не байдужий, то нічого страшного не станеться. Навпаки, ви зможете краще зрозуміти одне одного і перейнятися ще більшою взаємною симпатією.

Пам’ятайте, що лабрадори чітко поділяються на «жіночі» і» чоловічі». Жінці підійде світлий, майже білий камінь лабрадор, у якого магічні властивості більш м’які та спокійні. Темні сині і майже чорні лабрадори – виключно «чоловічі» і більше підійдуть сильним і вольовим натурам, а також ясновидцем і людям, досвідченим в давньої магії.

 

Читайте наші статті:

Камінь селеніт: магічні властивості

Камінь, обсидіан: магічні властивості

Загальнозміцнююча фітотерапія

Особливості нетрадиційної медицини