Факти про каву, яких ви не знали

Користь кави

Чим прохолодніше погода, тим більше ми відчуваємо млявість і апатію, в цих випадках на допомогу завжди приходить чашечка улюбленої кави.

Однак чи такий простий цей напій, як ми думаємо? Є кілька фактів, які дуже вас здивують.

Результати численних досліджень, в яких порівнювалася здоров’я питущих і непитущих каву людей, підтверджують, що помірне споживання кави приносить користь нашому організму. Ось що потрібно знати про властивості кави, якщо ви ставитеся до шанувальників цього напою.

Фахівці з Гарвардської школи громадського здоров’я продовжують дивувати і радувати. На цей раз вони порадували любителів кави. Згідно з дослідженнями вчених, всього 2-3 чашки кави в день здатні захистити організм від депресії.

В ході проведення масштабних досліджень про дію кавового напою на організм, вчені з’ясували, що ті люди, які випивають кілька чашок кави на день, страждають від депресії на 15% рідше порівняно з тими, хто зовсім не вживає це напій.

Цікаво, що люди, які вживали в день більше 4 чашок кави (550 міліграмів кофеїну), стикалися з психічними та психологічними розладами на 20% рідше.

Підтверджено дослідженнями, що кофеїн збільшує спортивну силу і витривалість, сприяючи формуванню правильної структури м’язів.

Кофеїн легко проникає в мозок і позитивно впливає на багато видів нейронів (клітини мозку). Дослідження показують, що кофеїн підвищує концентрацію і психічну увагу.

Споживання кави може увійти в звичку. Звикання до цього напою знижує рівень його впливу на ваш організм. Тому споживайте не більше 300 г кави в день.

Кава часто рекомендують як ліки від головного болю. Механізм впливу кофеїну в даному випадку не з’ясований. Швидше за все, справа у впливі на кровоносні судини.

Кава індивідуально діє на кожен організм. Зазвичай ставлення до нього передається у спадок.

У різних сортах кави міститься різна кількість кофеїну. Звертайте увагу на етикетку. Дивно, але деякі сорти чаю містять більшу кількість кофеїну, ніж традиційна кава.

Вкрай рідко велику кількість кофеїну може викликати смертельний результат.

Також рекомендуємо вживати зелену каву Тайфун, яка допоможе ефективно скинути вагу. Придбати зелену каву, а також іншу продукцію ТМ Тайфун, ви можете в інтернет-магазині «Фітомаркет». Зелена кава «Тайфун» — це напій, який поєднує в собі всі корисні властивості природних натуральних інгредієнтів. Вона благотворно впливає на організм, приводить його в збалансований стан, а також тонізує. Кава «Тайфун» містить зелені кавові зерна, тобто зерна кави, що не були обсмажені і не змінили свій природний стан. У них міститься хлорагенова кислота, яка допомагає активно розщеплювати жири і худнути.

Застосовуючи зелену каву «Тайфун» в поєднанні з фізичною активністю, ви отримаєте швидкий і правильний результат — струнке і підтягнуте тіло, гарне самопочуття, красу і впевненість!

  • Так само ще одним фактом є те, що кава знижує ризик цукрового діабету 2-го типу.
  • 2-3 чашки в день зменшують ризик інсульту на 19%.
  • 1-3 чашки в день знижує ймовірність летального результату у чоловіків з раком простати на 30%.
  • 3-5 чашок в день протягом 20 років знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера в похилому віці на 65%.

Кава не тільки здатна захистити від хвороб. Наприклад, ви можете вживати каву, якщо хочете позбавитися від зайвої ваги і прискорити метаболізм.

Кофеїн позитивно впливає на активність мозку. Французькі вчені прийшли до висновку: жінки, які випивають 3 чашки кави в день, на 30% рідше страждають від порушень уваги і пам’яті.

Все це пов’язано з наявністю в напої антиоксидантів. Однак дозу в 4 і більше чашок кави, випитих за день, дослідники вже не вважають невинною — вона призводить до збільшення так званого поганого холестерину в крові.

Так що можна зі спокійною душею продовжувати пити запашну каву, але в міру.

 

Читайте наші статті:

Здорове волосся — залог успіху

Продукти для краси і енергійності

Рекомендації для здоров’я ваших зубів

В чому користь чаю?