Звичайна застуда. Чи настільки це безпечно?

простуда, ОРВИ, лікування простуди, ГРВІ,

Застуда за статистикою — це найпоширеніша група інфекційних захворювань у дорослих і дітей. З 60-ти прожитих років ми в цілому 6 років хворіємо ГРВІ. У дитячому віці ця недуга в 7 разів перевищує статистику ураження іншими інфекційними захворюваннями.
Ускладнює лікування той факт, що ця група захворювань відноситься до поліетіологічних. Тобто наслідком такого діагнозу є попереднє ураження людини різними видами і типами вірусів, різним їх кількістю. І всі вони виявляють свою активність в певні пори року, тому мають цілорічний характер.

Чому з ГРВІ так важко боротися?

Дуже простий шлях передачі вірусів від хворої людини до здорової — повітряно-крапельний. Наприклад, кожен другий, уражена вірусом, контактував і був заражений хворою людиною.
Вірусних збудників у природі дуже багато, більше 200. Епідемічні спалахи визначаються одночасною циркуляцією в повітрі в середньому 4-х вірусів. А пропоновані на ринку препарати роблять виборчний вплив на збудників, тобто вузького спектра дії.
До всіх збудників вірусу в організмі людини швидко виробляється резистентність — стійка несприйнятливість до використовуваних препаратів.
Ослаблений після перенесеного захворювання організм людини дуже вразливий для повторних заражень не тільки вірусами, але і бактеріальними інфекціями. Найчастіше це бронхолегеневі та ЛОР-патології, які викликають серйозні наступні ускладнення.

Тобто стає зрозумілим, що не лікувати вірусні захворювання не можна. А медикаментозне лікування не гарантує стійких результатів. До того ж, нам всім добре відомо, що неконтрольований частий прийом синтетичних лікарських засобів веде до згубних наслідків.
А ось щодо медикаментів на рослинних основах! Чи вірно, що їх можна поставити в один ряд з натуральними продуктами рослинного і тваринного походження?
— Давайте міркувати. Трави, фрукти, ягоди доступні нам в достатку в літній період. Ми їх приймаємо не в якості біодобавки, а як повноцінне харчування. Зберегти ж про запас — вже складніше. На сьогоднішній день існують технології, що дозволяють максимально ефективно переробляти натуральну сировина зі збереженням активності діючих речовин. А далі йому необхідно надати лікарську форму, що ми називаємо капсулами, сиропами, мазями та інше, і дбати про безпеку на складах і в аптеках до самого моменту придбання товарної одиниці покупцем. Тобто пролонгувати термін придатності щоб уникнути прокісанія, бродіння, висихання, появи цвіли. І ось тут без допомоги консервантів, стабілізаторів не обійтися. На жаль, все тих же синтетичних хімічних компонентів, які додають і в лікарські засоби, вироблені на натуральних основах. Тому до терміну «натуральні препарати» слід підходити дуже обережно і обмежувати безсистемний прийом медикаментів, особливо у дітей. Тим більше, що альтернатива лікарських засобів є!

Звертаємо вашу увагу на Ягоди Годжі — популярного представника древньої тибетської і китайської медицини. Сушені плоди, заварені у вигляді гарячого чаю, прекрасно зміцнять імунітет в осінній період підвищеного ризику захворіти на застуду. Антиоксидантні властивості ягід Годжі забезпечують цьому продукту все більшої популярності і глибоке проникнення в нові сегменти світового ринку. Сьогодні Ягоди Годжі вже і в Україні.

З тропічної Америки до нас приїхало Масло какао. Хоча для нас це добре знайомий продукт, буде неввічливим обійти його переважні характеристики. Масло какао гідно оцінений і фармацевтичної, і косметичної, і навіть харчовою промисловістю (в якості основи для кондитерських кремів). Це хороший відхаркувальний засіб при бронхолегеневих захворюваннях. Дуже апетитно приймати з гарячим молоком, і дітей вмовляти не треба! Одночасно Масло какао нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. При зовнішньому застосуванні препарату він прекрасно живить і омолоджує шкіру обличчя, зміцнює волосся.
Включаючи в раціон такі смачні подарунки з рук природи, напевно, можна згадати, що в екосистемі все гармонійно. Якщо є хвороби, тобто і продукти для їх лікування. Віруси, що викликають простудні захворювання, мутують. З ними все важче боротися. У гострий період захворювань звичайно ж потрібно звертатися до лікаря і виконувати всі приписи лікаря. Народна медицина буде відмінним профілактичним методом, а в період медикаментозної терапії — надасть пом’якшувальну вплив лікарських засобів на організм, підніме імунітет.

Рекомендуєм фіточай «Ягоди Годжі» та масло «Какао» в інтернет-магазині «Фитомаркет».

Подбайте про здоров’я свого організму, і він відповість вам ще і красою!