Зміцнюємо суглоби і кістки

Міцні суглоби!

Артроз вважається одним з найпоширеніших захворювань суглобів в світі, згідно зі статистичними даними в тій чи іншій мірі від артрозу страждають до 80% населення земної кулі. Механізм прояви артрозу такий: хрящова тканина, яка служить амортизатором для кінцівок, зменшується в розмірах за рахунок недостатнього харчування. Виникає ефект тертя голих кісток один про одного, що викликає сильний біль і деформацію кісткової тканини.

Причини артрозу дуже банальні:

  • травми, переломи
  • генетична схильність
  • фізичне навантаження на суглоби
  • вікові зміни
  • надмірна вага та порушення обміну речовин
  • проблеми судин

Багато хто може бути в зоні ризику через ігнорування хвороби. Буває так що ми звертаймося до лікаря лише тоді, коли хвороба переходить в стадії, що вимагають комплексного лікування та хірургічного втручання.

Говорячи про існуючу симптоматику, виділяють наступні прояви артрозу:

  • раптові напади болю різної інтенсивності при будь-якому, навіть самому незначному навантаженні на уражений суглоб. Найчастіше болить ввечері, після напруженого дня, та вранці, коли суглоб ще не розроблений;
  • характерний сухий хрускіт і ломота в ураженому суглобі;
  • набряклість — характерна ознака, яка вказує на артроз, що вражає суглоби.

На ранній стадії хвороба ще піддається лікуванню. Лікування включає в себе застосування засобів, що володіють протизапальними і знеболюючими властивостями, та фізіотерапевтичні процедури, які діють на суглоби знеболююче, а також використання препаратів з хондропротекторами і корекцію харчування. Одним з таких препаратів, що поліпшують рухливість і гнучкість суглобів та функціональність м’язів є гель Крок Мед Артрофлекс з хондроїтином і глюкозаміном. Це унікальний бальзам для ніг з високим вмістом живокосту (20%), хондропротекторами (хондроїтин сульфат, глюкозамін сульфат), які є коректорами метаболізму кісткової і хрящової тканини і сприяють уповільненню дегенеративних процесів в суглобах, хребті, підсилюють хрящової матрикс, захищають від руйнування хряща, а також завдяки наявності в складі метілнікотіната вони сприяють покращенню мікроциркуляції крові (має розігріваючий ефект). Добре поєднуються з хондропротекторами і підсилюють їх дії трави для суглобів: Шабельник, золотий вус, живокіст, лопух, хрін.

Бальзам для тіла Знахар Золотий вус і Сабельник з глюкозаміном має протизапальну дію, покращує кровообіг, сприяє відновленню хрящових поверхонь і зменшення дегенеративних змін в суглобах. Бальзам для тіла лікувально-профілактичний «Шунгіт» допоможе вам в профілактиці захворювань суглобів і при комплексному лікуванні артритів і артрозів різного походження, а також в місцях відкладення солей.

Також, слід приділити увагу своєму харчуванню та відкоригувати його. Наприклад, додати в свій раціон холодець, а також різні види желе. Найважливіший компонент в холодці є колаген природного походження. Засвоюється він організмом досить швидко і є основою будь-якої сполучної тканини. Для відновлення хрящової тканини і захисту суглобів рекомендується Глюкозамін Хондроітин формула 90 капсул, Флекс-Ейбл Адванс 90 капсул, Фактори підтримки суглобів і м’язів 60 м’яких капсул, Ресвератрол плюс 60 капсул, виробництва ТМ Кантрі Лайф / Country Life, які є додатковим джерелом хондропротекторов.

Для профілактики артрозу необхідно відвідувати фізкультурні заняття, робити розминки. Якщо є можливість, то краще проходити кілька кілометрів пішки. Також важливо стежити за своєю вагою і не допускати збільшення маси тіла, так як це дасть додаткове навантаження на запалені суглоби.

 

Читайте наші статті:

Робота за комп’ютером: як зберегти здоров’я?

Турбота про серце

Проблеми зі шлунком під час вагітності?

Варикоз більше не проблема