Жіночі інтимні проблеми і методи їх вирішення

Піклування про своє інтимне життя!

Термін «вагінальне здоров’я» та його визначення запропонував Nathan L. Guerette, President of the Female and Pelvic Medicine Institute of Virginia — це відсутність сексуальної дисфункції, легкого та середнього ступеня нетримання сечі (при кашлі, чханні, легке просочування протягом дня, неможливість виконання деяких вправ). Причини зниження вагінального здоров’я: народження дітей (самостійно через родові шляхи); кумулятивний ефект від менопаузи і старіння.

За результатами опитувань жінок, Marco A. Pelosi, Founder of ISC Gyn визначив потреби сексуального життя в різних віках як better sex.

У 30-40 років — це більш щільна (вузька) піхва, особливо після пологів; потреби в корекції видимих ​​неестетичних ділянок (великі статеві губи). Естетика при цьому займає важливе місце.

Потреби better sex в 50+ — це підвищення любрикації під час сексу, відсутність болю від розтягування піхви під час статевого акту, зменшення малих статевих губ. В цьому випадку функціональність бере верх над естетикою.

Методи корекції інтимних проблем:

  1. Сухість піхви, відчуття печіння і подразнення генітальної області — ін’єкційні бустери, карбоксітерапія, гінодек, а також використання спеціальних гелів для зволоження слизової і усунення інтимного дискомфорту, наприклад, Гель зволожуючий для інтимних зон Фемофіт на основі чистого соку алое вера і рослинного комплексу. Володіє антисептичними, протизапальними властивостями, не залишає слідів на одязі.

Фемофіт гель зволожуючий для інтимних зон полегшує симптоми вагінального дискомфорту: сухість, свербіж, подразнення, має пом’якшувальну та протизапальну дію, відновлює здорову бактеріальну флору і недостачу природного мастила при гормональних порушеннях. Гель має легку текстуру, не залишає слідів на одязі.

Чистий сік алое вера, екстракти матки борової і червоної щітки разом складають унікальну основу для цілющого гелю. Це робить формулу більш насиченою заспокійливими і регенеруючими речовинами, які необхідні для щоденного догляду жінкам, що схильні до запальних процесів статевих органів або для жінок в особливі гормональні періоди (лактація, клімактеричний період).

Завдяки дії молочної кислоти і пребіотиків (інуліну, альфа-глюкан олігосахарид), підтримується фізіологічний рН інтимної зони і створюються умови для розвитку здорової мікрофлори. Пробіотичний лизат Lactobacillus дозволяє значно прискорити ріст нормальної мікрофлори, а ефірні масла чайного дерева і лаванди — пригнічують розвиток патогенної мікрофлори, в комплексі запобігають прояву бактеріального вагінозу.

Комплексна дія гіалуронової кислоти і Д-пантенолу зменшує почервоніння, подразнення, сухість і свербіж. Також має регенеруючу дію на слизову оболонку, що особливо важливо в післяпологовий і післяопераційний періоди.

Можливо застосовувати в комплексному лікуванні з гормональною терапією.

Не містить парабенів, силіконів і ароматів.

Рекомендації до застосування:

Фізіологічний стан, при якому необхідно додаткове зволоження слизової;

Профілактика симптомів БВ;

Гормональні порушення, що супроводжуються сухістю вульво-вагінальної області;

Усунення дискомфорту у жінок в клімактеричний період і в період лактації;

Усунення дискомфорту у жінок при прийомі деяких препаратів (оральних контрацептивів, ГКС);

Поліпшення якості статевого життя (може використовуватися в якості лубриканта);

  1. Стресовий нетримання сечі — філери, BoNT-A, PRP.
  2. Зниження тонусу стінок піхви — вправи Кегеля, лазери, PR, PRP, нитки.
  3. Млявість і провисання статевих губ — ліпофіллінг, нитки, філери, карбоксітерапіі, хірургія, бустери.
  4. Зниження чутливості під час статевого акту — посилення точки G, PRP, а також спеціальні гелі та креми для посилення чутливості, наприклад, Еротичний крем-гель мускусу XLL на основі мускусу (бобровій струменя). Покращує циркуляцію крові в судинах статевих органів, підвищує сексуальну активність. У поєднанні з краплями мускусу значно покращує гостроту і тривалість статевого акту у чоловіків і жінок, а також дарує незабутнє задоволення. Розв’язувати проблему сухості під час статевого акту допоможуть лубриканти мускусу XXL. Їх асортимент задовольнить будь-які ваші потреби.

Після будь-яких ін’єкційних процедур щоденного догляду за інтимною зоною слід застосовувати засоби, що не містять SLS, луги, парабенів, наприклад, гель або пінку Фемофіт, які містять екстракти жіночих трав матки борової, червоною щітки, ромашки, та є джерелом фітоестрогенів.

Підбір схем і препаратів повинен бути індивідуальним. Дозування, частота введення і тривалість курсу залежить від віку, ступеня наявності характерних змін і фізичного стану пацієнта.

 

Читайте наші статті:

10 аромамасел для вашої аптечки!

Красиве і здорове волосся — це реальність!

Звідки беруться головні болі?

Красиві здорові ноги взимку це просто!