Здоровий сон — це просто!

Здоровий сон - це просто!

Буває, що сон приходить з першим дотиком подушки. Але іноді ми можемо ворочатись в ліжку годинами, старанно намагаючись прогнати з голови цілий вихор непотрібних думок, але так і не заснути протягом всієї ночі. Що ж робити, якщо безсоння не відпускає і як уникнути його в майбутньому?

Сон життєво необхідний для нормального функціонування нашого організму. Під час сну ваше тіло обробляє інформацію, відновлюється від стресу, зміцнює імунну систему і багато іншого. Без якісного сну тіло людини не зможе повністю відновитися і набрати свого максимального потенціалу на наступний день.

Отже. Що нам відомо про методи боротьби з безсонням?

  • Стандартно кожен знає що ще наші бабусі рекомендували рахувати вівець, якщо не виходить заснути. З дієвих порад також – випити склянку молока на ніч або ромашкового чаю.
  • Можна також спробувати посидіти в ліжку і прочитати кілька сторінок книги. Виберіть для читання що-небудь приємне, що не дуже змушує думати. Наприклад, біографії особистостей або казки.
  • Швидше заснути допоможуть і кілька крапель олії лаванди на вашій подушці або можна охолодити її на балконі протягом декількох хвилин. Дотик прохолоди до голови прискорить процес приходу сну.
  • Лікарі радять уникати кави, щонайменше за 5 годин до сну. Кофеїн ввечері неприпустимий, якщо у вас є проблеми зі сном. Схожа за складом на кофеїн речовина теофілін знаходиться і в чаї, тому варто обмежити і його кількість.
  • Не дивіться телевізор у ліжку. Телебачення є стимулюючим для очей і мозку, навіть якщо ви думаєте, що воно допомагає заснути – це не так. Дивлячись кіно мозок завантажений великою кількістю інформації, яку треба обробити. Тому важно взагалі прибрати телевізор зі спальні.

Дієтологи вже давно впевнились що на якість сну впливає стана нашої нервової системи, тому ми рекомендуємо ознайомиться з вітамінно-мінеральним комплексом Stress Shield Nighttime. Основний інгредієнт дієтичної добавки Sensorial — запатентована форма екстракту Ashwagandha.

Ашваганда — це рослина-адаптоген. Вона має властивість ефективно протистояти стресу, а також боротися з хворобами, які він викликає. Корінь ашваганди знижує рівень гормону кортизолу, який відповідальний за стрес і паніку. Як результат, загальне самопочуття після регулярного прийому ашваганди стає значно кращим, підвищується продуктивність, мозкова діяльність, починають проходити симптоми хвороб, викликаних стресом, менш часто виникає головний біль.

Гамма-аміномасляна кислота (англ. Gamma Aminobutyric Acid) — це амінокислота, яка виконує функції гальмівного нейромедіатора ЦНС людини. ГАМК знімає роздратування і заспокоює, покращує обмінні процеси в головному мозку, покращує його харчування киснем.

В5 — водорозчинний елемент, який міститься у всіх клітинах нашого організму. Як і інші вітаміни групи B, цей елемент відіграє велику роль в енергетичному обміні. Протягом доби пантотенова кислота стимулює роботу мозку, знімає неуважність, сумніви, забудькуватість і легкі депресивні розлади.

L-теанін в складі добавки природним шляхом підвищує рівень гамма-аміномасляної кислоти в організмі, яка покращує провідність імпульсів між клітинами мозку і виступає в якості релаксанта. Крім того, амінокислота стимулює вироблення дофаміну, який покращує увагу і пам’ять, відповідає за гарний настрій.

Квітка пристрасті (пасифлора інкарната) — це трав’яна рослина, що історично використовувалася при лікуванні тривоги, безсоння, судом і істерії. Ефективність рослини пов’язана, перш за все, з її здатністю збільшувати концентрацію в мозку речовини, відомого як гамма-аміномасляна кислота (ГАМК).

Тож приймайте вітаміні, слідкуйте за своїм режимом дня, не навантажуйте мозок ввечері – та спіть міцно і довго!

 

Читайте наші статті:

7 порад щодо гігіени інтимних зон!

Чим замінити цукор?

Повертаємо свої форми після вагітності!

Які вітаміні потрібні організму щоб віглядаті чарівно?