Слідкуємо за здоров’ям грудей

Здорові груди

Здоров’я молочної залози — тема актуальна в будь-якому віці. Так як негативний вплив навколишнього середовища, сучасний ритм життя, аборти, відсутність регулярного статевого життя сприяють зростанню кількості захворювань грудей. І найпоширеніше, мастопатія, сьогодні зустрічається навіть у дуже молоденьких дівчат.

Мастопатія це доброякісне зміна в тканинах молочних залоз (розростання сполучних тканин, які зачіпають залозу з протоками, що призводить до атрофії і появи кіст). Найнебезпечнішою вважається вузлова форма мастопатії, так як вона має великі шанси перерости в онкологічне захворювання. Згідно зі статистикою, щорічно в світі реєструється понад мільйон випадків захворювання на рак молочної залози, з них в Україні близько 15 тис. Проблема в тому, що в 90% випадків хвороба не дає про себе знати. У всьому цивілізованому світі прийнято після 35 років проходити обстеження у лікаря — мамолога. Адже якщо виявити проблему на ранній стадії, то шанси на одужання максимальні. Багато жінок бояться рентгенологічного обстеження через шкідливості для здорових грудей, проте американці порівнюють цю шкоду з шкодою, отриманим від викурювання чверті сигарети або 15-кілометрової поїздки на автомобілі, а от користі від обстеження грудей рентгеном незрівнянно більше.

Діагностику здоров’я молочних залоз жінка може провести самостійно на 5-11 день менструального циклу, але робити це треба правильно. Коли приймаєте душ, встаньте прямо і, піднявши праву руку вгору, лівою долонею прощупайте груди у напрямку від пахви до сонячного сплетіння. Ті ж маніпуляції повторіть з лівою груддю. Обстежити також необхідно пахвові зони і області над і під ключицями. Ущільнення, вузлики, болючість або виділення з соска — не привід для паніки, але до лікаря бажано звернутися одразу після виявлення небажаної симптоматики, щоб він визначив причину знайдених симптомів.

Безсумнівно, важливим є профілактика мастопатії і догляд за молочними залозами: щоденна особиста гігієна з контрастним душем, помірні фізичні навантаження, носіння відповідної білизни, використання відповідних засобів, наприклад, Фемофіт бюст крем знизить ризик виникнення мастопатії, так як містить в своєму складі речовини регулюють активність жіночих гормонів (ізофлавони сої, екстракт брокколі- джерело індол-3-карбінолу, екстракти борової матки і червоною щітки), а також зволожить шкіру, зробить ваші груди красивими і допоможе зберегти чудові форми.

Регулярне застосування крему знижує ризик виникнення мастопатії, сприяє поліпшенню пружності та еластичності шкіри молочних залоз і уповільнює процеси старіння шкіри. Забезпечує глибоке зволоження і ліфтинг, запобігає появі розтяжок і обвисанню грудей.

Не містить парабенів і мінерального масла. Не містить шкідливих компонентів, не впливає на гормональний фон, не викликає звикання.

Активні натуральні інгредієнти:

  • Ізофлавони сої в ліпосомної оболонці значно покращують їх біодоступність і проникаючу здатність, що містять рослинні естрогени, схожі за будовою з жіночими гормонами, прискорюють синтез колагену, захищають шкіру від передчасного старіння, знижують ризик виникнення онкозахворювань грудей.
  • Lubrajel Natural (бета глюкан, водорості) багатофункціональний полісахаридних комплекс, покращує стан шкіри, повертаючи їй м’якість і гладкість, створює відчуття миттєвого комфорту і свіжості.
  • Екстракт броколі містить індол-3 карбинол, який регулює активність жіночих гормонів, тим самим запобігає розвитку патологічних процесів в жіночої репродуктивної системи, а також має антиоксидантну дію.
  • Гіалуронова кислота дає пролонговану зволожуючу дію. Контролює розподіл води по клітинах шкіри, покращує тонус і еластичність.
  • Лецитин відновлює епідермальний бар’єр, сприяє поліпшенню процесів регенерації шкіри.
  • Екстракти борової матки і червоною щітки відомі в народі, як жіночі трави, активно впливають на репродуктивну систему жінок, попереджають гормональні порушення, що перешкоджають старінню організму.

Китайські вчені з’ясували, що вживання таких грибів, як бразильський агарік, майтаке, геріцій гребінчастий, рейши і шиїтаке, активно знижують кількість білка NF-KappaB, який є учасником розвитку ракових захворювань. Речовини, що містяться в цих грибах, зупиняють ріст нових судин, що призводить до того, що пухлина як мінімум не може рости, як максимум «всихає». Тому, в разі мастопатію з підозрою на онкологію рекомендується пропити тримісячний курс грибів за наступною схемою:

При проблемі з молочними залозами

1-ий місяць

Екстракти лікувальних грибів Майтаке і Шиитаке.

Екстракт лікувальних грибів Лисички.

2-ий місяць

Екстракти лікувальних грибів Майтаке і Шиитаке.

3-ий місяць

Екстракти лікувальних грибів Геріціума гребенчатого і Рейша.

 

Періодичність прийому проходить повторюваними тримісячного курсами.

Дотримуючись цих рекомендацій і не забуваючи регулярно відвідувати мамолога ви зможете надовго зберегти здоров’я і красу своїх грудей.

 

Читайте наші статті:

Захищаємо дитину від ГРЗ

Профілактика онкозахворювань

Секрети жіночої краси

Очищення організму — домашній детокс!