Здорове харчування — здоровий організм.

здоровое питане, здорове харчування, спорт, правильна їжа

Здавалося б, їжа дає нам енергію для життєдіяльності, а наші предки недоїдали (за нинішніми мірками) і все одно були здорові. Де ж логіка? Справа в тому, що у всьому є розумні межі, через порушення яких починаються збої в роботі організму. Під час переїдання і споживання шкідливих продуктів (фаст-фуд, напівфабрикати, алкоголь) в організмі відбувається наступне:

  • всі органи працюють в посиленому режимі, через що відчувають сильне навантаження;
  • особливо страждають органи травної, видільної та ендокринної систем;
  • отруєння крові не засвоєними і невиведених продуктами розпаду, а також токсинами;
  • знижується фізичний, розумовий і духовний потенціал особистості. Організм просто не справляється з такими обсягами їжі і її низькою якістю. Адже часто випробовується почуття голоду є уявним, оскільки викликано штучно — за рахунок звички і смакових підсилювачів в їжі.

Удар по печінці. Однак найбільшої шкоди переїдання і неправильне харчування завдають печінки. Адже саме цей орган приймає участь в процесі травлення, очищає кров від токсинів і шкідливих продуктів обміну, що потрапляють в організм разом з їжею, алкоголем. Неконтрольований прийом різної їжі призводить до того, що печінка перестає фільтрувати те, що завдає організму шкоди (токсини, бактерії, віруси). Це провокує ряд захворювань різних органів через їх отруєння отруйними речовинами, що надійшли в кров. Досить часто порушується секреція жовчі і вироблення шлункового соку, що може викликати виразку шлунка і дискінезію жовчних проток.

Ступінь тяжкості захворювання печінки залежить від кількості осілого в печінці жиру: якщо третина клітин «забита» жиром, то захворювання носить легкий характер. Як тільки кількість забруднених клітин зростає, хвороба переходить в запущену стадію. Якщо ж більш ніж дві третини клітин загинули, то отруєна токсинами печінка перестає функціонувати.

Як вилікувати? Проблему можна запобігти, якщо виявити порушення в роботі печінки ще на ранній стадії. У цьому випадку для відновлення функції печінки, як правило, досить знизити рівень токсичного впливу на організм і пройти курс прийому гепатопротекторів на натуральній основі, таких як розторопша, репешок.

Купити необхідні Дієтичні добавки Ви зможете в інтернет-магазині «Фітомаркет».

 

Читайте наші статті:

Жіноча квітка — ромашка

Звички, які допоможуть зберегти красу!

Хочу схуднути назавжди!

Фізичні вправи