Заспокійливі засоби при депресії

Заспокійливі засоби при депресії

При депресії починається краще використовувати не транквілізатори, а натуральні заспокійливі трави з легким снодійним дією — валер’янку (настойку валеріани), настойку пустирника і пр. Для підняття настрою допоможе склянку трав’яного настою з рослинами-адаптогенами, які використовуються в народній медицині усіх країн, де вони ростуть, для відновлення сил при їх занепаді, — женьшенем( напій червоного корейського женьшеню), родіолою рожевої (золотий корінь) , левзеей сафлоровидной, лимонником китайським.

Засіб для міцних нервів

Для приготування цього засобу потрібні будуть лікувальні трави: 2 щіпки шишок хмелю, по 1 щіпці квіток ромашки, кореня валеріани і меліси. Складіть все у кавомолці або блендер і подрібніть. Тепер 2 ст. ложки отриманого трав’яного порошку заваріть 2 склянками окропу. Через 15 хвилин настоювання процідити відвар. Пити слід ковтками протягом усього дня. Більшу частину залиште на ніч, щоб міцніше спати. Курс лікування депресії — сім днів. Працює безвідмовно!

Ромашка

Фиточай Organic Herbs Ромашка 50г

Коментарі фахівця

Заспокійливі трави потрібні не тільки при неврозах, істерії, але і при депресії, як це не звучить парадоксально на перший погляд, адже в основі депресії лежить тривога, напруга. З цими травами ви вже познайомилися вище. Для боротьби з депресією бажано зупинитися на заспокійливих засобах рослинного походження, з яких у домашніх умовах можна готувати настої самостійно, а вдаватися до транквілізаторів в крайньому випадку і після консультації лікаря. Про користь трав-адаптогенів відомо давно, однак слід пам’ятати: вживати їх можна лише тим, хто має невитрачений запас сил. Для людей, резерви яких обмежені, зайва стимуляція може бути шкідлива і навіть небезпечна.

Читайте наші статті:

Пружна і еластична шкіра – що важливо враховувати

Білий шум – допомога для молодих батьків

Від укусів комарів