Встановлюємо інтимну рівновагу

Гігіена інтивних зон

Чи часто хто з жінок замислюється про те, наскільки ніжною і вразливою є область інтимних органів?

Гігієна інтимних зон має свої правила, виконання яких сприяє збереженню та зміцненню здоров’я людини, забезпечує нормальну функцію статевих органів, а також попереджає різні захворювання.

Сьогодні мова піде про зволожуючий інтимний гель «Фемофіт». Зволожуючий інтимний гель «Фемофіт» — це концентрований препарат, який підтримує фізіологічний рівень рН. Швидко усуває симптоми вагінальної сухості. Проблема вагінального дискомфорту знайома більшості жінок і може проявлятися у вигляді свербежу, подразнення, сухості слизової, а також неприємними відчуттями під час статевого акту. Причиною вагінального дискомфорту є гормональний дисбаланс, що виникає внаслідок: менопаузи, вагітності та пологів, ендокринних порушень, гінекологічних захворювань.

У складі гелю є активні компоненти, які знають, як допомогти жіночому організму: чистий сік алое вера, екстракти борової матки і червоною щітки, пробіотичний лізат Lactobacillus, D-пантенол, молочна кислота, інулін, ефірну олію чайного дерева і лаванди.

Зволожуючий інтимний гель «Фемофіт» усуває симптоми вагінального дискомфорту: сухість, свербіж, подразнення, має пом’якшувальну та протизапальну дію, сприяє відновленню здорової бактеріальної флори, а також відновлює недолік природного мастила при гормональних порушеннях.

Гель має легку текстуру, не залишає відчуття липкості і слідів на одязі.

Показання до застосування:

  • фізіологічні стани, при яких необхідно додаткове зволоження слизової;
  • профілактика симптомів БВ;
  • гормональні порушення, що супроводжуються сухістю вульво-вагінальної області;
  • усунення дискомфорту у жінок в клімактеричний період і в період лактації;
  • прийом деяких препаратів (оральних контрацептивів, глюкокортістероідів);
  • поліпшення якості статевого життя (може використовуватися в якості лубриканта).

Концентрована формула, без води. Чистий сік алое вера, екстракти борової матки і червоною щітки утворюють унікальну основу гелю.

Це робить формулу більш насиченою заспокійливими і регенеруючими речовинами, які необхідні для щоденного догляду жінок, схильних до запальних процесів статевих органів або для жінок в особливі гормональні періоди (лактація, клімактеричний період).

Відновлення та захист.

Завдяки дії молочної кислоти і пребіотиків (інуліну і альфа-глюкан олігосахариди), підтримується фізіологічний рН інтимної зони і створюються умови для розвитку здорової мікрофлори. Пробіотичний лізат Lactobacillus дозволяє значно прискорити ріст нормальної мікрофлори, а ефірні масла чайного дерева і лаванди — пригнічують розвиток «поганої», що в комплексі запобігає проявам БВ.

Зволоження та комфорт.

Комплексна дія гіалуронової кислоти і Д-пантенол захищає інтимну зону від проявів почервоніння, подразнення, зменшує сухість і свербіння. В результаті їх дії швидко усуваються мікротріщини слизової оболонки, що особливо важливо в післяпологовий і післяопераційний період.

Можливо застосовувати в комплексному лікуванні з гормональною терапією.

Спосіб застосування: нанести невелику кількість гелю на зовнішню частину інтимних зон, не змивати. Використовувати 1-2 рази в день.

Не містить парабенів, силіконів і ароматів.

 

Читайте наші статті:

Смачні та корисні десерти на основі протеїну

Як правильно доглядати на ногами?

Здоровий хребет — здоровий організм!

Боремося з хронічною втомою