Вправи для поліпшення пам’яті

поліпшення пам'яті

Вправи для поліпшення пам’яті.

• Вважайте від 1 до 100, при цьому всі числа, де зустрічається, наприклад, цифра 4 (або яка-небудь інша цифра), замініть на слово «стоп» (або будь-яке інше). Наприклад: один, два, три, стоп, п’ять і тд. Потім порахуйте у зворотному порядку. Змініть цифру. Можна відразу 2 або декілька цифр замінювати різними словами. Така вправа вчить концентрувати увагу, робить вас більш концентрованими.

• Візьміть кілька монет різного номіналу, затисніть в руці, потім розтисніть і киньте. Побіжно глянувши на решку, як можна швидше порахуйте грошову суму. Почніть з трьох монет. Тренуючись таким способом, ви поліпшите увагу та швидкість реакції.

• Приготуйте аркуш паперу і кулькову ручку. Правою рукою безперервним рухом накресліть коло. Потім лівою рукою пририсовывайте до колу праворуч вертикальну риску, роблячи це також безперервно, вгору-вниз. Потім з’єднайте обидва рухи правої і лівої рук — малюйте одночасно. Робіть це 10 секунд, потім 15, 20 і довше. Таким способом ви зможете тренувати координацію рухів рук. Півкулі вашого головного мозку будуть працювати більш злагоджено.

Миксофит Улучшение памяти таблетки 0,45г

Читайте наші статті:

Чи потрібно вечеряти?

Джерела рослинного білка

Як зберегти ясний розум до старості

Як збити температуру вдома