Вітамін Е для організму жінки після 40

Жінка у віці - догляд за собою

Токоферол один з найважливіших будівельних елементів нашого організму. Він бере участь в біосинтезі білків, тканинному диханні і процесах ділення клітин. Речовина активно запобігає гемолізу еритроцитів, вважається природним антиоксидантом і не допускає окислення жирів вільними радикалами. Завдяки властивості захищати клітинні структури від руйнування, він уповільнює процеси старіння. Допомагаючи нам довше зберегти еластичність і молодість шкіри, токоферол дозволяє виглядати молодо навіть на четвертому десятку.

Вітамін E для жінок після 40

Групу жирових з’єднань, в якій головну роль відіграють токотрієноли і токоферол, можна легко віднесли до самим жіночим вітамінів. Вони дозволяють шкірі бути еластичною, зберігати свою пружність і свіжість. Щоб зрозуміти для чого потрібен вітамін E жінкам потрібно розуміти всі його цілющі властивості, в тому числі:

  • захист клітинних структур;
  • зміцнення імунної системи;
  • відновлення внутрішньої секреції органів;
  • поліпшення стан волосся, нігтів і шкіри.

Вважається, що вітамін E побічні ефекти у жінок не викликає, але має ряд протипоказань, серед яких: схильність до тромбоемболії, перенесений інфаркт міокарда, кардіосклероз, нефротичний синдром.

Вітамін E для жінок при клімаксі

Менопауза зазвичай не змушує себе чекати. Середній вік її настання 50-52 роки. Репродуктивна система жінки поступово припиняє свою роботу, яєчники виходять з ладу, спостерігається нестача естрогену. Вітамін E для жінок після 50 років рекомендований для загального підтримання здоров’я і поліпшення стану репродуктивної системи. Токоферол стимулює роботу потових залоз, які часто дають збої під час клімаксу.

Природними джерелами корисної добавки є натуральні рослинні масла, арахіс в будь-якій формі, вівсяна крупа і жирні сорти риби, в тому числі лосось. Добова норма споживання для жінки становить — 15 мг. Вітамін Е сприяє поліпшенню розумової і нервової діяльності, зміцнює судини і допомагає покращити ток крові. Першими ознаками нестачі токоферолу в зрілому віці є важкість у ногах, втома і запаморочення. Щоб уникнути цього регулярно приймайте активні біологічні добавки для підтримки свого організму.

 

Читайте наші статті:

Що таке хондроїтин і глюкозамін?

Демодекоз під час вагітності

Кето дієта, що ж це?

Як користуватися кокосовим маслом для волосся