Три факти про купероз

купероз, факти про купероз, боротьба з куперозм,

Рум’яні щічки виглядають симпатично і привабливо. Але буває так, що особа горить цілими днями. Чому?

1. Без температурного екстріму.
Коли на вулиці холоднішає, неестетична сіточка капілярів на обличчі стає яскравішою. Але купероз з’являється не у кожного — до нього потрібно мати схильність. А вона свідчить про те, що, швидше за все, в організмі існує «поломка» судин на будь-якому рівні. Не варто експериментувати, наприклад, з пірнанням в ополонку або ж довгими засіданнями в сауні.

2. Ніс — не показник.
Не варто плутати купероз і розширені судини на крилах носа. Останнє — це норма, замісна реакція організму на процес дихання. А ось купероз — це велика кількість розширених судин на щоках і іноді в зоні декольте. Власники такої проблеми легко покриваються жевріючими плямами від надлишку емоцій і фізичного навантаження. При цьому чутлива не їхня шкіра, як вважають багато хто, а саме судини. Ними-то і потрібно займатися.

3. Косметика не за місцем, а за профілем.
Не відмовляйтеся від антикуперозний кремів, якщо після трьох разів використання ті не усунули яскраво виражені судини. Косметика — скоріше, профілактична та підтримуюча міра. Завдяки їй судини перестають так болісно реагувати на подразники. Шукайте в складі вітамін К, екстракти кінського каштана, хвоща, білої верби. Крім антикуперозний косметики можна сміливо використовувати венотонізуючу гелі або крему для ніг — вони прекрасно справляються з проблемою.

Спеціальна серія препартів «СТОПкупероз» в інтернет-магазині «Фітомаркет »

 

Читайте наші статті:

Пружна і еластична шкіра — що важливо враховувати

Звички, які допоможуть зберегти красу!

Правильний догляд за шкірою обличчя при купероз і розацеа.

Чи шкідлива засмага?