Тренування м’язів спини і живота

пресс

Для вироблення правильної постави та профілактики її порушень необхідно систематично, не менше трьох разів на тиждень, тренувати м’язи спини і живота. Вправи можна включати в комплекс ранкової гігієнічної гімнастики, оздоровчої гімнастики, спортивне тренування. Завдання цих вправ полягає в тому, щоб збільшити силу і статичну витривалість м’язів спини і живота. В цьому випадку вони зможуть протягом довгого часу утримувати хребет у прямому положенні з піднятою головою.

• Качайте верхню частину преса, піднімаючи тулуб з положення на спині. Руки при цьому покладіть в замку за головою або схрестіть на грудях. При нормальному розвитку черевного преса діти 7-11 років повинні виконувати цю вправу 15 разів, у віці 12-16 років і дорослі — 25 разів.

• Корисно робити це ж вправу, зупиняючись у проміжному положенні. Піднімаючи тулуб, зупиніться під кутом 45 градусів і тримайте позицію. Для дітей 7-11 років нормальний час утримання тулуба становить 1,5-2 хв. у підлітків норма — 2-2,5 хв., а у дорослих — 3 хв.

• Виконайте вправу «рибка». Ляжте на живіт, руки притисніть до тіла. Підніміть випрямлені ноги і голову з верхньої частини спини в повітря і тримайте, скільки зможете. Потім тримайтеся руками за кісточки і постарайтеся ще раз підняти ноги і голову. Виконуйте цю вправу тільки з дозволу лікаря і дуже акуратно, поступово нарощуючи час виконання. Перед початком занять обов’язково порадьтеся з лікарем лікувальної фізкультури. Він допоможе правильно підібрати вправи.

Також Вам допоможеть у тренуваннях Спортивне харчування

 

Читайте наші статті:

Простий манікюр на короткі нігті

Успішний флірт: жіноча чарівність

Як кинути пити?

Весна – сезон авітамінозу