Трави знімуть панічну атаку

панічна атака

У вас часто виникає незрозуміле панічний стан, незрозумілий страх. В цей час серце починає прискорено битися? Швидше за все, після всіх обстежень, вам поставлять діагноз: вегетосудинна дистонія, а на цьому тлі кардіоневроз. Лікарі пояснять, що це не має відношення до хвороб серця, треба постежити за своїм емоційним станом, намагатися не реагувати на стресові ситуації, слідкувати за харчуванням і фізичними навантаженнями і т. д.

Трави позбавлять від панічних атак

А в моменти паніки спробуйте приймати настій з трав. 3 частини рути змішати з 3 частинами чебрецю і 4 частинами меліси. 1 ст. л. суміші залити склянкою холодної води, наполягати 3 години, процідити. Випивати по 1 склянці ковтками протягом дня. Настій швидко призводить нерви в норму, після прийому сон стає рівним і глибоким і зникає панічний стан.

А щоб панічні атаки перестали турбувати вас, запам’ятайте, що ліки від ВСД — у нас в голові і що потрібно навчитися розуміти свій стан і переглянути спосіб життя, який і призвів до цієї хвороби. Головне — намагатися бачити у всьому позитив, не нервувати через дрібниці, пити заспокійливі трави, приймати контрастний душ і побільше ходити пішки.

Наші трави

Фиточай Organic Herbs Стевия

Фиточай Organic Herbs Череда

Фиточай Organic Herbs Пижма

Фиточай Organic Herbs Копеечник

Фиточай Organic Herbs Фемофит №1 фильтр-пакеты

Фиточай Organic Herbs Фемофит №2 фильтр-пакеты

Читайте наші статті:

Успішний флірт: жіноча чарівність

Правильний догляд за шкірою при куперозі і розацеа

Скажи стресу ні!

Як відучити дитину від смоктання пальця в 1 рік?