Трави проти раку

Трави проти раку

Лікування травами-цитостатиками

Група необхідних лікарських трав при ракове захворювання — це трави-цитостатики. Вони переривають ланцюжок хвороби, уповільнюють розвиток пухлинного процесу. Це отруйні трави, і їх застосовують у малих дозах. До них відносяться: омела біла, барвінки (малий і рожевий), ранник, дурнишник, болиголов, аконіт, пізньоцвіт чудовий. Після прийому трав цієї групи рекомендується провести очищення крові одним з таких рослин, як лопух, глуха кропива біла або леспедеца.

Аконіт — чудовий знеболювальний засіб

Аконіт (борець) є, мабуть, самим універсальним знеболюючим препаратом при онкологічних процесах. Краще використовувати аконіт алтайський, який набагато менш токсичний, ніж аконітом джунгарським. Зниження інтенсивності больового синдрому у онкологічних хворих III-IV стадією раку, що дозволяє зменшити до мінімуму, а частіше і повністю скасувати призначення наркотичних анальгетиків на тлі прийому настойки борця, — незаперечний факт з практики багатьох лікарів. У переважній числі випадків больовий синдром або взагалі не розвивається, або має незначний фоновий рівень, з яким легко справляються мінімальні дози звичайних анальгетиків. Аконіт використовують у вигляді спиртовий 10%-ной настоянки на 40°-ном спирті, всередину по краплях, за стандартними схемами «гірки», тобто спочатку збільшуючи дозу прийому від 1 краплі на прийом до 30-40 крапель, додаючи щодня по 1 краплі, потім також збавляючи дозу. Аконіт відноситься до лікарських отрут з групи цитостатиків, дія його схоже з дією болиголова. Крапельна методика «гіркою» дає можливість організму адаптуватися до вступу отрути і отримати його концентрацію, достатню для цитостатичного ефекту. Хвилеподібний лікування дозволяє уникнути звикання.

Припарки, які знімуть біль

Припарки з даними рослинами прекрасно знімають біль і можуть розкрити пухлина 1. Болиголов крапчастий (отруйний!): сік листя і спиртова настоянка листя всередину. Листя місцево — для знеболюючих припарок; 2. Борщівник сибірський: листя і відвар усієї рослини у вигляді припарок (цей вид борщівника найменш отруйний з усіх борщевиков, але сік може викликати подразнення, запалення і навіть невеликий опік на шкірі, треба бути обережним); 3. Чебрець повзучий. Настій трави зовнішньо для припарок і примочок. Припарки з зазначеними травами здатні ефективно знімати біль у ділянці локалізації пухлини, мають вони і протипухлинним ефектом. Прийом всередину трав-цитостатиків, до яких відноситься і болиголов, може значно вплинути і зупинити хворобу, послужити знищення пухлини. Кращий варіант — це первісне видалення пухлини, а потім лікування травами, тоді шансів вилікуватися від раку набагато більше. Самому організму знищити пухлину трудо, так і інтоксикація виникає значна при розпаді пухлини. У всякому разі, обов’язково потрібно спостерігатися в онкодиспансері.

Очищення від токсинів

У онкологічного хворого в організмі завжди накопичується багато токсичних речовин. Це результат життєдіяльності самої пухлини, а також побічний ефект від лікування хіміопрепаратами, цитостатичними травами, застосування променевої терапії. Також сам процес руйнування пухлини завжди призводить до потужного викиду токсинів в кров, що веде до засмічення печінки і нирок. Нирки і печінка завжди страждають найбільше, оскільки це основні органи виділення. Допомогти пережити таку токсичну атаку і очистити кров і органи можуть різні трави.

Лопух очистить після хімії

Всім, хто переніс хіміотерапію в зв’язку з онкологією, а також тим, хто пив отруйні трави — цитостатики (болиголов, аконіт і т. д.), настійно радять проводити таке очищення. Очищення лопухом проводять протягом 7-10 днів.

• Настій лопуха: чайну ложку подрібнених коренів лопуха залийте склянкою кип’яченої води кімнатної температури, настоюйте приблизно 1-2 години. Випийте настій протягом дня.

• Відвар лопуха: 3-5 г подрібненого кореня лопуха залийте склянкою води, тушкуйте 10 хвилин, процідіть. Приймайте по 1/3 склянки 3 рази на день до їди. Лопух про володіє сильним очищує дією на організм, тому рекомендують його обов’язково пити після хімії та променевої терапії, а також у паузах між прийомами цитостатиків, але він також має протипухлинну дію. Просте, але дуже цінне це рослина. Чай, приготований із суцвіть, зібраних в період цвітіння або плодоношення, п’ють при раку шлунка, печінки, кишечника, простати та інших злоякісних ураженнях. Такий чай поєднує протипухлинну і м’яку проносну дію. Свіжий сік лопуха ефективний при раку шлунка та відділів шлунково-кишкового тракту, а також корисний при раку шкіри — в цьому випадку його використовують і зовнішньо, і для прийому всередину.

Трави при анемії

У онкологічних хворих на фоні розвитку хвороби часто з’являється анемія, тому в якості симптоматичного лікування потрібні трави, поліпшують кров, підвищують гемоглобін. І тут особливо треба наголосити на користь червоної конюшини, який Східна медицина використовує як одне з основних рослин для лікування раку, крім цього він має антисклеротичну дію і допомагає від шуму в голові, лікує і чистить суглоби. Онкохворим необхідно вживати рослини, багаті залізом, такі як кропива, шипшина, горобина. Також допомагають відновлювати гемоглобін і сили організму рослини-витаминоносы (обліпиха, чорниця, голубика), вони сприяють кращому засвоєнню заліза. Корисно використовувати шипшину, обліпиху, смородину, червону горобину, лист брусниці, чорниці, суниці, кропиви, квітки конюшини.

Читайте наші статті:

Чи потрібно вечеряти?

Джерела рослинного білка

Скажи стресу ні!

Як збити температуру вдома