ТОП-6 звичок, які допомагають худнути

Худнемо швидко!

Схуднути прагне буквально кожна жінка. І насправді не важливо, є зайва вага чи ні. Ми завжди собою не задоволені і всіма способами прагнемо позбутися зайвої ваги, бути у відмінній формі і подобатися оточуючим. Така вже наша жіноча сутність.

І все ж схуднення не повинно проходити, як ритуал жертвоприношення. Не варто існувати тиждень лише на воді, а потім, знову набрати скинуті важкою працею кілограми. Нічого хорошого при такому ритмі не вийде, підірвати своє здоров’я і порушити обмін речовин можна, а ось, щоб відновитися це буде зовсім інша історія.

Весь процес схуднення, повинен стати звичкою, яка абсолютно не заважає вашому щоденному способу життя і не асоціюється з неприємними емоціями.

  1. Рух в кожній хвилині. Поки дивіться телевізор або улюблений серіал, варто зайняти свої руки справою. Наприклад, можна прибиратися в кімнаті, зробити зарядку або зайнятися вишиванням.
  2. Більше ходіть. Намагайтеся кожного зручного випадку більше пересуватися пішки. Всього 10 хвилин швидкої ходьби і ваш обмін речовин прискориться протягом 2 наступних годин.
  3. Важливий сніданок. Ніколи не пропускайте сніданки. Відсутність сніданку включає ваше тіло в режим голодування, так що ваш метаболізм сповільнюється і починає економити енергію. Їжа, що вживається на сніданок, практично повністю засвоюється, не залишаючи шансів зайвої ваги. Каші Тайфун були спеціально розроблені як здоровий і збалансований сніданок або повноцінний перекус.

Каша вівсяна Тайфун з псілліумом і ананасом і Каша вівсяна Тайфун з псілліумом і ягодами годжі підходить для вживання під час дотримання низькокалорійного раціону харчування для людей, які контролюють масу тіла. Каші сприяють виведенню токсичних речовин з організму. Володіють унікальним складом, вони містять оптимальне співвідношення розчинної і не розчинної натуральної рослинної клітковини, насіння і ягід, в яких збережені всі природні властивості, а також найважливіші для людини речовини: калій, магній, фосфор, хром, залізо, марганець, йод, фтор, цинк, кобальт і вітаміни А, Е, В1, В2, В6, К.

  1. Ранкова кава корисна при схудненні. Дослідження доводять, що, не дивлячись на нескінченні нарікання на шкоду від кави, цей напій все ж приносить і користь. Справа в тому, що чашка міцної заварної кави вранці сприяє підвищенню рівня метаболізму на 16%, робить частішим дихання і збільшує частоту серцевих скорочень. Єдина умова вживання цього напою полягає в тому, що каву слід пити без цукру і не зловживати нею. Однією чашки в день з ранку цілком достатньо для боротьби за струнку фігуру. Тому, якщо у вас немає серйозних медичних протипоказань — отримуйте користь від ранкової кави. Кава зелений Тайфун (екстракт ягоди годжі і гарциніі) для схуднення, кава зелений Тайфун (екстракт імбиру і гарциніі) для схуднення.

Кава «Тайфун» містить зелені кавові зерна. Вони не піддавалися обсмажуванні і, відповідно не змінили свій природний склад. В них міститься хлорагенова кислота, вона сприяє активному розщепленню жирів і стимулює процес схуднення.

  1. Пийте воду. Перед кожним прийомом їжі, не пізніше ніж за 10 хвилин випивайте склянку води (столової мінеральної). Шлунок, завдяки випитої водичці, наповнюється і почуття голоду, в свою чергу, відчувається набагато менше. До того ж з водою ви отримуєте необхідні мінеральні речовини, які допомагають прискорити процес травлення.
  2. Розвантажувальним днях бути! Ви будете худнути автоматично, якщо регулярно будете влаштовувати собі розвантажувальні дні. Їх існує величезна кількість, вибір за вами: сирний або картопляний, а може чайний? Якщо проявити фантазію в приготуванні страв – ви отримаєте легкий і насичений день!

 

Читайте наші статті:

Як видалити шрами і рубці самостійно?

Як схуднути годуючій мамі?

Слідкуємо за здоров’ям грудей

Захищаємо дитину від ГРЗ