Стан волосся як маркер здоров’я всього організму

Кількість волосяних фолікулів у кожного з нас визначено генетично і, як не дивно, може залежати від кольору волосся. Протягом усього життя з кожного фолікула може вирости 20-30 волосин. Як правило, 90 % волосся на голові людини знаходиться в стадії росту, а решта 10 % — у фазі відпочинку.

Стан волосся як індикатор здоров`я організму

Життєвий цикл волосини складається з декількох етапів:

  • фаза зростання, яка триває від 2 до 5 років;
  • фаза відмирання кореня волосини, займає кілька тижнів;
  • фаза випадання волосся і формування нового кореня, процес цей відбувається на протязі 3 місяців;
  • фаза зростання нового волосся.

Норма втрати волосся до 100 шт. щодня, це приблизно 1/10 частини шевелюри. Якщо ж число значно більше, то виникає привід для занепокоєння, адже мова йде про патологічний процес.

Випадання волосся може спровокувати:

  • гормональна перебудова організму — післяпологовий період (через 1-4 місяці), після відміни контрацептивів, період постменопаузи у жінок після 45-50 років;
    незбалансована дієта — білкова, овочева, монодієта;
  • проблеми зі здоров’ям — після гострої інфекції, високої температури, хронічних захворювань.

Однією з поширених причин випадіння волосся є дефіцит такого вітаміну, як біотин (вітамін Н). Цей вітамін синтезується мікроорганізмами в товстому кишечнику, з їжею потрапляючи в організм. При тривалому дефіциті цього вітаміну в організмі його необхідно поповнювати штучно. Капсули і таблетки Біотин благотворно впливають на здоров’я волосся, нігтів і шкіри, сприяють інтенсивному росту волосся. Якщо волосся швидко жирніє, це може свідчити про дефіцит цинку, фолієвої кислоти, вітаміну В6. Тому рекомендується пропити ці вітаміни в капсулах: Цинк активний № 80, Цинк 15 мг. таблетки № 30, Цинк ТМ Нау Фудс, Фолієва кислота, табл. № 100.

Не менш важливим є догляд за волоссям. Використовуйте шампуні, які містять SLS, парабени, пропіленгліколь, так як ці речовини викликають роздратування шкірних покривів і слизової оболонки очей, а проникнення їх в організм може привести до порушення роботи головного мозку. Шампуні-кондиціонери для волосся плацентарно-колагенові «Біоголд» роблять волосся сильними, активізують мікроциркуляцію крові для оптимального харчування і збагачення клітин киснем. Не містять сульфатів (SLS), альтернатива — солі бурштинової кислоти, які в 5 разів м’якше і ефективніше промивають волосся і абсолютно безпечні, в тому числі і для дітей. Крім того, містять кератин («будівельний матеріал волосся») який надає волоссю об’єм і біо-золото. Шампуні-кондиціонери додають волоссю м’якість, гладкість і здоровий блиск. Дії шампунів доповнюють бальзами-маски для волосся плацентарно-колагенові Біоголд. Їх дія заснована на інноваційній формулі HAIR THERAPY AKTIVE, яка доставляє поживні і зволожуючі речовини в глибокі шари шкіри голови і волосся, зміцнює фолікул і пролонгує його «фазу зростання».

Читайте наші статті:

Еліксир життя

Гіалуронова кислота – чарівний магніт