Срібло як індикатор здоров’я

На питання, чому чорніє срібло, народні цілителі відповідають по-різному: і псування, і вінець безшлюбності. Але всьому цьому є наукове пояснення. Більшість срібних виробів містять добавку з міді, яка під впливом вологи і свіжого повітря окислюється, а також на зовнішній вигляд прикрас впливають внутрішні процеси організму.

Часом можуть потемніти не всі срібні прикраси, які ти регулярно носиш. Не варто бити тривогу — краще добре проаналізувати. Врахуй, що саме на грудях розташована більшість сальних залоз, тому ланцюжки і кулони більш схильні до чорніння (в результаті потовиділення, а не псування). Також варто перевірити гормональний баланс. Обдумуючи, чому чорніє срібло, згадай, не відчувала ти нещодавно сильний стрес, чи не приймала новий лікарський препарат з вмістом сірки, чи не було інтенсивного фізичного навантаження.

Зміни кольору срібла можуть свідчити про порушення роботи нирок і про проблеми з нервовою системою. Якщо темніють не всі прикраси, а тільки певні, то це може означати, що є локальні збої в ендокринній системі. Якщо все ж є проблеми зі щитовидною залозою (йододефіцит), слід звернути увагу на краплі п`ятипал. П’ятипал нормалізує функцію щитовидної залози, а також виводить з організму радіонукліди. Панікувати не варто. Треба просто почистити прикраси і спостерігати за їх станом. У срібла є ще одна властивість — бактерицидна. Медико-біологічними дослідженнями встановлено, що бактерицидні властивості срібла пояснюються унікальною здатністю його іонів блокувати ферменти хвороботворних організмів, що призводить до їх загибелі. Таким чином, в світлі сучасних наукових уявлень, срібло розглядається не просто як метал, а як мікроелемент, необхідний для нормального функціонування залоз внутрішньої секреції, мозку, печінки і всього організму в цілому.

Колоїдне срібло Срібна крапля форте можна використовувати для профілактики і реабілітації при різних інфекційних захворюваннях: грип та інші респіраторно вірусні захворювання полоскання / зрошення стінок глотки, мигдалин, порожнини рота, закапування / розпорошення в ніс, прийом всередину. В якості антибактеріального засобу для носа рекомендується Сільверицид Ag спрей для носа 15 мл або Сільверицид Ag спрей для носа і ротової порожнини 30 мл.

Читайте наші статті:

C чим носити коралове плаття: просто і зі смаком

Харчування при захворюваннях щитовидної залози