Спортивне харчування

спортпит, спортивное питание, гейнеры, протеины, бодибилдинг

Атлет або бодібілдер відчуває більш високу потребу в додаткових поживних речовинах, ніж людина, яка не займається спортом.

Додаткове надходження поживних речовин в організм може забезпечити тільки спортивне харчування, так як в кожному з його продуктів поживні речовини представлені у високій концентрації і найчастіше не містять ніяких домішок або інших речовин, що полегшує процес їх засвоєння організмом спортсмена і запобігає енергетичні витрати на перетравлення додаткових порцій звичайної їжі.

Роль спортивного харчування в житті і кар’єрі бодібілдера має величезну роль. Правильне підібране спортивне харчування дає бодібілдеру значну перевагу перед бодібілдером, який не приймає ніяких харчових добавок.

Не секрет, що навіть величезні порції корисних продуктів, таких як м’ясо, сир, молоко та інші не можуть цілком задовольнити потреби організму в поживних речовинах, якщо людина постійно проводить важкі виснажливі тренування.

Крім того, харчові добавки (спортивне харчування) можна приймати і звичайним людям, якщо в цьому є необхідність або ж їх призначає вам лікар. Корисність багатьох харчових добавок в спортивному харчуванні доведена науково, до деяких з них не існує ніяких протипоказань.

Таким чином, можна зробити висновок, що спортивне харчування — це невід’ємна частина щоденного раціону людини, який професійно займається бодібілдінгом і хоче підтримувати загальну форму.

Спортивне харчування — це різні види натуральних нестероїдних харчових добавок, які поширені в усьому світі в раціоні бодібілдерів. Приймають такі препарати до, після або ж під час тренувань — все залежить від препарату і показань до застосування.

Спортивне харчування включає в себе всі необхідні бодибилдеру мікроелементи і амінокислоти. Спортивне харчування не слід плутати з так званими «стероїдами». Стероїди — анаболічні препарати, які до спортивного харчування не мають ніякого відношення.

Спортивне харчування включає в себе наступні види харчових добавок:

  • гейнери
  • протеїни
  • амінокислоти
  • вуглеводно-білкові суміші
  • енергетики
  • вітаміни та інше

Бодібілдеру, який хоче домогтися швидкого росту м’язової маси і силових показників без порушень в системах організму слід використовувати спортивне харчування і не намагатися заповнити дефіцит білка (вуглеводів та ін.) За допомогою лише продуктів харчування. Це призведе до набору ваги, а також до набору жиру, який бодібілдеру ні до чого.

Спортивне харчування — спеціалізований продукт, який містить тільки необхідні речовини без різних домішок, виняток становлять лише ті продукти, які не засвоюються без певних речовин або вітамінів. В такому випадку препарат містить комплекс речовин, дозування яких точно розрахована.

Читайте наші статті:

Спортивне тренування і підходяща для неї музика

Здорове харчування — здоровий організм.

Здорове харчування — здоровий організм.