Спіруліна для схуднення: спосіб застосування

Спіруліна для схуднення

У медицині синьо-зелені водорості використовується вже більш ніж півстоліття, з тих пір як ми навчилися отримувати користь з усіх багатств природи. Що ж до її застосування в галузі контролю ваги, то спіруліна для схуднення стала використовуватися зовсім недавно. Дієтологи наголошують на її багатій харчовій цінністі і позитивному впливу на організм. За рахунок своєї білкової частини водорість швидко насичує організм і надовго надає відчуття ситості.

Механізм дії водоростей на організм

Золота спіруліна має в своєму складі ціанобактерії і кількість білка 60-65% при стандартному 40-45%. Тобто це водорість, якість якої можна легко назвати найвищою. Її збирають в певний період сезону і використовують для приготування таблеток, капсул і порошку. Свій колір вона отримала завдяки хлорофілам, він же збільшує опір організму до вірусних збудників, а також підвищує імунітет.

Приймати цю водяну траву рекомендують через збалансований амінокислотний склад, він позитивно впливає на її лікувальні властивості. У всьому світі таблетки для схуднення з цією незвичайною водорістю використовуються як продукт здорового харчування, який застосовують для збільшення захисних сил організму, підвищення рівня фізичної активності та поліпшення обміну речовин.

Властивості поживних волокон спіруліни для організму:

  • очищає організм від токсинів і шлаків;
  • знижує рівень холестерину;
  • стабілізує вміст цукру в крові;
  • нормалізує обмін речовин.

Як приймати спіруліну для схуднення?

Використання водоростей спіруліни для схуднення має позитивні ефекти, які доведені численними дослідженнями. У неї висока поживна цінність, так що не варто забувати: надмірне споживання порошку спіруліни може сприяти сильному набору ваги і збільшенню загальної маси тіла за рахунок свого багатого білкового складу. Норма споживання в порошку становить 3-5 г на добу, це максимальна доза, яку можна зменшити виходячи з власних потреб організму.

Спіруліна Тяньши в комплексі дієтичного харчування, допомагає знизити апетит, очистити шлунково-кишковий тракт за рахунок наявності в ній харчових волокон і нормалізувати мікрофлору кишечника. Препарат для схуднення спіруліна відмінно сприяє втраті зайвої ваги при регулярному прийомі протягом 21-30 днів, потім слід зробити обов’язкову перерву. Враховуйте індивідуальні особливості прийому водорості і при виникненні негативних симптомів звертайтеся до лікаря.

 

Читайте наші статті:

Чому з’являється різь в очах

Як прибрати закладеність носа в домашніх умовах

Дієта для вагітних з підвищеним цукром: меню і рекомендації

Збір трав від глистів: що ефективніше?