Скажи стресу ні!

Ваша дитина в випускному класі, пора іспитів настає все ближче і ближче. Ви помічаєте, що ваша дитина стала більш нервовою і дратівливою? Попереду на неї чекає досить нелегка пора — підготовка до іспитів. Звичайно, всі діти різні: хтось просто повторить пройдений матеріал перед значущим днем ​​Х, а хтось майже не буде спати ночами безперервно, знову і знову повторюючи, і навіть вивчаючи теми. У будь-якому випадку ваша дитина потребує підтримки і допомоги в цей складний період. Треба прийняти той факт, що зубріння, особливо в останні дні перед іспитами не найкращий варіант. По-перше, не буде позитивного ефекту, а по-друге це може позначитися і на стані здоров’я.

Скажи стресу ні

Дуже важливо правильно налаштувати дитину, а не повторювати йому: «Не здаси іспити, не вступиш до інституту-підеш працювати!». Такого роду моралі лише тільки посилять нервову напругу дитини. А це легко може спровокувати стрес і відповідно уповільнення розумового процесу. І в цьому випадку саме ви станете винуватцем низьких позначок, а не дитина. Краще разом створити формулу позитивного самонавіювання, наприклад, «Я все знаю і пам’ятаю, у мене все вийде з першого разу!»

Разом сплануйте режим дня. Щоб рівносильно поєднувати час для занять, відпочинку і розваг. Обговоріть компроміс, що дитина приділяє достатньо часу підготовці з дисциплін, а ви не проти його відпочинку з друзями. Похід на вечірку послужить необхідною розрядкою і виходом накопичених емоцій.

У цей період потрібно бути і другом, і соратником вашій дитині. Підбадьорюйте її, показуйте свою радість з приводу її успіхів і досягнень. Будьте готові в будь-який час вислухати її переживання і страхи перед відповідальними випробуваннями. Поділіться своїми спогадами в якості позитивного прикладу.

Якщо ви бачите, що дитині важко впоратися з нервами і переживаннями, можна в раціон додати: Фенхель насіння 100 г, Фіточай Organic Herbs Ромашка фільтр-пакети 1,5 г № 20, Фіточай Organic Herbs Шипшина 50 г, Спеціальна добавка Антистрес капсули № 60 або Доппельгерц Актив антистрес таблетки № 30.

Антистрес капсули — препарат, який регулює психоемоційний стан людини на основі амінокислоти L-триптофан.

Механізм дії препарату здійснюється за рахунок синтезу в головному мозку з амінокислоти L-триптофан двох гормонів: серотоніну й мелатоніну.

Серотонін позитивно впливає на психіку людини. Речовина синтезується тільки в денний час, при наявності фотонів світла. Вночі, коли фотони світла відсутні, серотонін перетворюється в мелатонін. Мелатонін (гормон сну) широко застосовують в медицині.

Під впливом цього гормону у людини виникає глибокий і повноцінний сон, який сприяє здійсненню відновних процесів всіх тканин і органів людини.

Вітамін В6 і фруктоза (глюкоза), які входять до складу препарату, покращують і доповнюють дію основного компонента.

Амінокислота L-триптофан дуже важлива для правильного функціонування організму, тому потрібно дбати про достатню його кількість.

Властивості:

знімає нервову і психологічну напругу
забезпечує повноцінний відпочинок і міцний сон
Доппельгерц актив Антистрес — унікальний комплекс вітамінів і лікарських рослин, які допомагають захистити організм від стресу.

Рекомендації щодо застосування:

додаткове джерело вітамінів В1, В2, В6, В12, PP, біотину, фолієвої кислоти, пантотенової кислоти.
покращує функціональну діяльність головного мозку;
заповнює дефіцит вітамінів, що виникають на тлі стресу;
сприяє швидкому відновленню організму після стресу;
покращує обмінні процеси і підвищує опірність організму при стресових ситуаціях, різного походження: психоемоційного, фізичного, екологічного;
має заспокійливу і спазмолітичну дію.
Головне, уважно спостерігайте за дитиною і допомагайте їй.

Читайте наші статті:

Як стрес впливає на стан шкіри.

Досить хвилюватись