Що таке відновлення волосся: секрети краси

Догляд за волоссям

Десятки людей по всьому світу страждають від ламкості і випадіння волосся. Структура волосся схильна руйнуватися в силу впливу різних несприятливих чинників. Щоб відновити природну структуру локона косметологи пропонують різні серії живлячих і ультразволожуючих засобів. Унікальні ампули з амінокислотами, кератинові маски і поживні масла здатні надати нашим локонам натурального блиску і здорового вигляду. Але що ж насправді необхідно нашим пасмам?

Відновлення локонів в домашніх умовах

Прихильники глибокої регенерації структури волосся вважають, що харчування має йти в першу чергу зсередини. Тобто маски і косметичні процедури варто поєднувати з правильно підібраним комплексом вітамінів. Саме комплекс мінеральних компонентів, вітамінів і амінокислот допоможе поліпшити стан зачіски, а заодно і всього організму. Омолодження, як і будь-яке відновлення йде в першу чергу зсередини, хоча не варто недооцінювати і зовнішній вплив.

Погіршення стану локонів сприяє:

  • використання фенів, прасок, плойок
  • застосування агресивних засобів для укладки
  • неякісні або невідповідні шампуні
  • несприятливі умови зовнішнього середовища

Все це активно сприяє виникненню ламкості і руйнуванню білкових зв’язків. Косметичні засоби мають великий вибір бальзамів, масок і шампунів, які обіцяють миттєве покращення. Але не варто сподіватися, що звичайна маска відразу ж поверне блиск і здоров’я вашим локонам. І хоча навіть народні засоби можуть бути гідною альтернативної сучасним методам оживлення волосся, якщо пошкодження досить серйозні, то краще звернути увагу на професійні засоби.

Що являє собою кератинове відновлення?

Для початку важливо зрозуміти, що таке кератин і як він допомагає повернути цілісність тканинам волосся, шкіри та нігтів. По суті кератин — це фібрилярний білок, що поступається за своїм складом тільки хітину. З нього складаються рогові шару епідермісу шкіри, волосся, нігті, роги носорогів, дзьоби птахів та інше. Не так давно вчені навчилися синтезувати кератин штучним шляхом, тим самим відкривши шлях до природної регенерації локонів, структури шкіри і нігтів.

У вільному доступі можна купити різні засоби для волосся, що містять кератин. Різноманітні сироватки і маски надають лише тимчасовий ефект, вони допомагають зміцнити локони і наситити їх корисними речовинами, але не мають регенеруючу дію. До речі, наявність у складі кератину ще не показник ефективності засобу. Молекула занадто велика для повного природного засвоєння, так що дія засобів мас-маркет косметики скоріше спрямована на підтримку, ніж на відновлення пасом.

Кератиновое відновлення проводиться спеціальним професійним засобом. Для цього в салоні спочатку очищають волосся, потім наносять маску, яка насичує їх кератином, і потім наноситься закріплюючий шампунь. Після такої процедури зачіска виглядає якнайкраще, волосся сяє здоров’ям і красою. Не варто плутати кератинове відновлення з випрямленням. Перше має лікувальний ефект, а друге більше підходить для вирівнювання локонів. Випрямлення передбачає використання плойки-вирівнювача і вплив високих температур, що сильно руйнує природний кератин в пасмах волосся. Так що будьте уважні вибираючи засіб для відновлення!

 

Читайте наші статті:

Продукти антиоксиданти: продовжуємо молодість

Вітаміни для зубів

Лікування варикозного розширення вен народними засобами

Допомагаємо мозку впорається з навантаженням: вітаміни для розуму