Секрети краси і молодості

Догляд за своєю шкірою!

«Гіалуронова кислота» — ці слова ми чуємо постійно. Все частіше про цю кислоту пишуть і говорять.

— Так що ж таке гіалуронова кислота?

— Як застосовують гіалуронову кислоту в косметичних продуктах?

— Який вплив має гіалуронова кислота на стан шкіри?

Отже, давайте разом і по порядку відповімо на всі питання 🙂

Практично вся нинішня косметика по догляду за шкірою містить багато корисних і ефективних інгредієнтів. Так, до складу засобів по догляду за обличчям дуже часто входять різні рослинні інгредієнти, смоли, кислоти, масла і багато інших компонентів.

Чим же відрізняються ці компоненти і яке їхнє призначення?

Всі ці речовини повинні допомогти нашій шкірі, і дуже часто інгредієнти підбираються так, щоб надавати позитивний вплив на шкіру, посилюючи при цьому дію один одного.

Вважається, що гіалуронова кислота є одним з найдієвіших компонентів в сучасній косметології. Вона є натуральним компонентом людської шкіри та підтримує в клітинах водний баланс. Молекула гіалуронової кислоти пов’язує і утримує біля себе до п’ятисот молекул води.

Дана кислота є полісахаридом (складна молекула цукру), який знаходиться в нашому організмі, концентрується, в основному, в шкірному покриві, стимулює еластин і колаген. Завдяки гіалуронової кислоти шкіра знаходиться в тонусі, зберігає підтягнутість і гладкість. Еластин виконує функцію сполучного матеріалу, за допомогою якого фіксуються волокна білків колагену, завдяки чому створюється зовнішня краса шкіри.

Виникає питання: яку роль в цьому процесі відіграє гіалуронова кислота?

Справа в тому, що кислота знаходиться між ланцюжками молекул еластину і колагену, заповнюючи собою вільний простір, що дозволяє утримувати волокна білків в правильному положенні. Фахівці косметології вважають, що головна роль гіалуронової кислоти полягає в утриманні води, на зразок губки, що надає шкірі пружність. Однак при старінні гіалуронової кислоти в організмі стає менше, в результаті шкірний покрив вже не може бути таким пружним, як раніше. Насправді, нестача кислоти є проблемою не тільки людей у ​​віці, молоді люди також можуть відчувати її дефіцит. Крім того, на утримання цього полісахариду впливають: шкідливі звички, неправильне харчування, клімат, екологічна обстановка. Через дефіцит гіалуронової кислоти відбувається ослаблення зв’язків між еластином і колагеном, що призводить до зниження тонусу шкірного покриву. Природний каркас, створений колагеном і еластином, стає слабшим, шкіра починає лущитися, сохнути, обвисати. Овал обличчя втрачає свій первинний вигляд, стає розпливчастим.

Дія гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота є в складі різних косметичних засобів (крем, сироватка) і формує тонку плівку на поверхні шкіри, що не порушує газообмін з навколишнім середовищем і зберігає вологість шкіри. Вона відмінно сумісна зі шкірою, допомагає швидкому загоєнню шкіри без рубців. Плівка від кислоти на поверхні шкіри сприяє впливу біологічних речовин, які входять до складу косметики, і це підвищує їх ефективність. Гіалуронова кислота при високій вологості сприяє збільшенню вмісту води в роговому шарі, всмоктує вологу з повітря, а з поверхні шкіри знижує випаровування води.

Застосування гіалуронової кислоти в косметології

Яким же чином застосовують гіалуронову кислоту? У сучасних салонах краси ця речовина пропонується в якості ін’єкції, в різних концентрації і кількості. Дану процедуру призначає фахівець, але в підсумку все вирішуєте ви в залежності від фінансів, так як вартість ін’єкції досить висока. Після ін’єкції гіалуронової кислоти шкіра майже миттєво оживає і зволожується, знову стає красивою. Зникають дрібні зморшки, шкіра розгладжується і стає рівною.

Препарати з гіалуронової кислотою можна безпечно використовувати взимку, так як на відміну від кремів, в яких зволожуючим фактором є вода, вони не викликають телеангіектазії — розширення кровоносних судин.

Одним з зарекомендували себе кремів для домашнього догляду є Крем для обличчя з дермо-структурної корекцією зморшок Capi-Hialuron-C ТМ Фармацеріс / Pharmaceris.

Крем для обличчя з дермо-структурної корекцією зморшок Capi-Hialuron-C ТМ Фармацеріс здатний повернути собі колишню молодість. Крем забезпечує максимальний догляд і відновлення, приводить в норму природні процеси на клітинному рівні, покращує оновлення колагенових волокон, ефективно розгладжує зморшки. Гіалуронова кислота в його складі зменшує шорсткість епідермісу, освітлює шкіру і вирівнює її тон. Вітамін С зміцнює капіляри та наповнює клітини вологою. Після використання крему шкіра стає пружною, набуває здорового вигляду і природного сяйва.

 

Читайте наші статті:

Як не хворіти взимку і влітку?

Жіночі інтимні проблеми і методи їх вирішення

10 аромамасел для вашої аптечки!

Красиве і здорове волосся — це реальність!