Робота за комп’ютером: як зберегти здоров’я?

Захистіть себе від компьютеру!

Сьогодні майже третина населення проводить весь свій робочий день за комп’ютером, більш того, весь вільний час ми також звикли проводити разом зі своїми гаджетами. Виходячи зі слів лікарів, любителі меду справжні щасливчики адже їх очі краще захищені від шкоди, яку завдає монітор.

Чашка чаю з буркуновим або липовим медом вважається особливо корисною, так як подібний чай найкраще допомагає очам витримувати випромінювання, яке виходить з монітора, а також здатний зняти з очей втому.

Також, при постійній роботі за комп’ютером, наполегливо рекомендується обов’язково влаштовувати собі перерви. Фахівці стверджують, що подібний відпочинок необхідно влаштовувати після кожної години роботи за комп’ютером, і перерва має тривати не менше 20 хвилин. Саме під час такої перерви добре випити чашечку чаю з медом.

Буркуновий мед є незамінним продуктом при простудних захворюваннях, захворюваннях органів дихання, захворюваннях серця, головному болю і безсонні. Він також сприяє розширенню коронарних судин, поліпшенню кровопостачання, зниження серцевого набряку, стабілізації тиску.

Людям із захворюваннями серцево-судинної і нервової систем рекомендується вживати липовий мед: він знімає стрес і напруження, допомагає в боротьбі з безсонними ночами, поліпшує обмін речовин.

Також для здоров’я очей рекомендуємо вживати грибні краплі Лисички, придбати які ви можете в нашому інтернет-магазині «Фітомаркет».

Незважаючи на поширеність цих грибів в нашому регіоні, мало хто знайомий з їх корисними властивостями в повній мірі. Так, збираючи різні гриби, люди відзначили, що лисички залишаються недоторканими хробаками і комахами через те, що можуть завдати згубного впливу на них. Тому екстракт цих грибів стали широко вживати при гельмінтозі.

Рекомендації до застосування:

Лисички можна рекомендувати при гельмінтозі, погіршенні зору, порушення роботи імунної системи.

Спосіб застосування:

Дорослим 30-40 крапель (1 чайна ложка) розвести в 100 мл води, приймати 2-3 рази на день до їди. Курс прийому 30 днів. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Виправіть рівень монітору.

Якщо ви постійно нахиляєтесь або задираєте голову за комп’ютером, то кровоносні судини пережимаються м’язами шиї. Мозок відчуває нестачу кисню, і ви швидко втомлюєтеся. Саме з цієї причини наприкінці робочого дня може виникати головний біль.

Монітор необхідно ставити на рівень очей, щоб не доводилося нагинатися або задирати голову. Для цього або встановіть на стіл підставку для комп’ютера, або опустіть офісне крісло.

Пийте воду.

Недолік вологи в організмі проявляється непомітно, але саме він викликає пересихання очей і головні болі. Без води кров густішає і гірше переносить кисень по організму і до мозку.

Робіть перерви.

Щогодини зупиняйте роботу, але не для того щоб подивитися, хто що запостив в соцмережах, а для розминки. Очам корисно змінювати фокус, тож ідеальним відпочинком буде споглядання пейзажу за вікном, можна заодно насолодитися чашечкою трав’яного чаю.

Ходіть пішки.

Не користуйтеся ліфтом на роботі, а піднімайтеся пішки. Це створить додаткове фізичне навантаження та поліпшить самопочуття!

Збільшуйте шрифт.

Зменшіть навантаження на очі за допомогою збільшення розміру тексту та зображень, це також корисна порада якщо в вас невеличкий монітор. Щоб не морщиться, затисніть клавішу Ctrl на клавіатурі і одночасно натискайте на +, так ви збільшите масштаб зображення на моніторі.

Вживайте Омега-3 жирні кислоти.

Щоб запобігти поширену в нашу час загальної комп’ютеризації проблему, як «синдром сухого ока», необхідні омега — 3 жирні кислоти. Головним постачальником поліненасичених жирних кислот омега-3 є жирна риба (лосось, сьомга, оселедець, кета) або риб’ячої жир, наприклад, Омега-3 риб’ячий жир 1000 мг ТМ Кантрі Лайф / Country Life. Джерелом Омега-3 жирних кислот є ще і льон. Тому бажано включати в свій раціон насіння льону і льняне масло.

 

Читайте наші статті:

Турбота про серце

Проблеми зі шлунком під час вагітності?

Варикоз більше не проблема

Зимовий догляд за шкірою