Правильний догляд за шкірою обличчя при купероз і розацеа.

розацеа, купероз, догляд за обличчям,

А чи багато нам відомо про шкіру? І які конкретно функції вона виконує? У потоці щоденної суєти над цими питаннями ми не замислюємося і згадуємо тільки тоді, коли з’являються проблеми.
Добре, якщо відомий провокуючий фактор, і ми точно знаємо, які лікувально-профілактичні заходи варто застосувати. Наприклад, глибока рана. При правильній терапії можливо усунути проблему без видимих ​​наслідків і повернути шкірі початковий, гладкий і здоровий вигляд. А як бути, якщо причина косметичних дефектів невідома? Ми ведемо звичний спосіб життя в розміреному темпі, а стан шкіри залишає бажати кращого. Значить, проблеми існують, а ідентифікувати їх вже складніше.

Щоб зберегти здорову шкіру, потрібно глибоко розуміти її будову, основні метаболічні процеси, ймовірні фактори ризику. Тільки тоді можливий правильний догляд з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Отже, шкіра — зовнішній покрив, що виконує такі функції як захисні, секреторні, терморегуляторні, газообмінні. У шкірі розрізняють три шари: епідерміс, власне шкіра і підшкірна жирова клітковина.

  • Епідерміс. Верхній шар епідермісу — роговий — представляє омертвілі рогові пластинки, які постійно злущуються з поверхні, несучи із собою пил, виділення шкірних залоз, мікроорганізми. У самому нижньому шарі епідермісу — ростковом — відбувається безперервне розмноження і утворення нових клітин. Щоб полегшити видалення рогових пластинок разом зі Скоп’є «сміттям» і звільнити доступ лікувальним і живильним кремом, виробники випускають спеціальні миючі засоби. Це гелі, мила, молочко. Не варто нехтувати цією настільки важливою процедурою, інакше буде закритий в’їзд до наступного слою. Власне шкіра (дерма). У ній закладені волосяні мішечки, сальні і потові залози. Сальні залози, що виробляють шкірне сало, оберігають покриви від висихання і появи тріщин, надають шкірі м’якість і еластичність. Потові залози виділяють воду з розчиненими в ній продуктами обміну речовин (сечовина, сечова кислота) і, відповідно, виконують терморегуляторную функцію. Саме в дермі розташовуються колагенові волокна, для впливу на які виробляються спеціальні живильні креми. Лікувальні та профілактичні склади спрямовані, в основному, на регуляцію роботи саме цієї ділянки кожі.Подкожная жирова клітковина (гіподерми). Вона заповнена жировими клітинами і оберігає глибше лежачі тканини від механічних пошкоджень.

Важливо відзначити, що в районі кордону між дермою і гіподермою проходить велика мережа кровоносних і лімфатичних судин, на якій хотілося б зупинитися докладніше. Глибинне або поверхневе залягання цієї сітки визначається спадковою схильністю, етнічними особливостями. Добре яку можна оглянути кровоносна система шкіри на обличчі завдає чимало клопоту пацієнтам. Саме така структура шкірних покривів вимагає спеціального догляду. Особа швидко реагує на всі кліматичні, хімічні, побутові подразники, відповідаючи запальними і гіпереміческімі процесами. Це явище називається купероз і характерно для дуже чутливої ​​шкіри, що вимагає спеціального ніжного догляду. Якщо не реагувати на перші прояви діагнозу, запущений купероз може перейти в свою наступну, більш проблемну стадію — розацеа. Не можна затягувати з правильним лікуванням! І, як вже було сказано вище, потрібно пам’ятати, що асортимент косметичних засобів має чітке конкретне призначення, а значить, не варто розраховувати, що навіть найкращі живильні креми можуть замінити лікувально-профілактичні процедури. Це повинна бути специфічна серія продуктів для комплексного підходу щодо усунення проблем з розвитком ускладнень, проблем з гострими рецидивами, це кошти — основні компоненти заходів для профілактики рецидивів.

Компанія «Голден-Фарм» розробила спеціальну комбінацію для догляду за шкірою обличчя при купероз і розацеа. В основі технологічної матриці — REGU®-CEA — інноваційний швейцарський комплекс з багатофункціональним призначенням для мінімізації симптомів проблеми.

  • Заспокійливий гель СТОПкупероз / STOPcuperoz® — впливає на епідерміс, делікатно очищає ніжну шкіру і знімає напряженіе. Зміцнюючий тонік СТОПкупероз / STOPcuperoz® — тонізує шкіру, заспокоює, рекомендується наносити перед використанням «Крем SPF 15 щоденний» і «Інтенсивний крем SOS» . Щоденний крем SPF15 СТОПкупероз / STOPcuperoz® — для догляду (круглий рік) за чутливою шкірою з проблемними капілярами, при схильності до почервоніння, телеангіектазії (судинні зірочки), при купероз, розацеа. Інтенсивний крем SOS СТОПкупероз / STOPcuperoz® — швидка допомога запаленій шкірі. Особливо показаний при інтенсивному короткостроковому впливі негативних провокуючих чинників (сонячний перегрів, лікарські маніпуляції на обличчі та інші стресові ситуації).

Вся серія доступна за ціною середньостатистичному споживачеві. Висока якість швейцарської діючої субстанції зберегло свою активність в препаратах, виготовлених на вітчизняному виробництві, сертифікованому за міжнародними стандартами GMP (ISO 22716: 2007 — відповідність належної виробничої практики світовим стандартам, ISO 9001: 2008 — використання системи менеджменту якості відповідно до міжнародних вимог). Регулярне застосування спеціальних лікувально-профілактичних засобів зупинить запальний процес, зміцнить судини, освітлить шкіру, надасть антигістамінну дію при куперозі і розацеа.

 

Читайте наші статті:

Чим корисні цитрусові

Фізичні вправи

Пружна і еластична шкіра — що важливо враховувати

Чи шкідлива засмага?