Правильний догляд за шкірою при куперозі і розацеа

Чи багато ми знаємо про шкіру і її основні функції?

У щоденній метушні, ми згадуємо про шкіру тільки коли з’являються проблеми або настає стан, який викликає дискомфорт.

Якщо фактор, який провокує цей стан відомий — добре, починаємо робити лікувально-профілактичні заходи. При своєчасній і уважній терапії можна нівелювати проблему. І в підсумку шкіра знову буде гладкою і здоровою, без видимих ​​наслідків.

Купероз

А як же бути, якщо причина косметичних дефектів поки невідома?

Починаємо думати. Ну адже я веду звичний спосіб життя, в своєму розміреному темпі, а стан шкіри все одно залишає бажати кращого. Значить, проблеми існують, а визначити їх вже стає складніше.

Тут, дуже часто без кваліфікованої допомоги фахівця не обійтися. Щоб зберегти здоров’я шкіри, потрібно мати уявлення про її будову, які основні метаболічні процеси відбуваються, якими можуть бути фактори ризику. Тільки в такому випадку можна побудувати правильний, щоденний догляд з урахуванням індивідуальних особливостей.

Тож почнемо!

Шкіра — являє собою зовнішній покрив. Виконує основні функції, такі як захисна, секреторна, терморегуляторна, газообмінна.

Три шару шкіри: епідерміс, власне шкіра і підшкірна жирова клітковина.

Верхній шар епідермісу — роговий — являє собою омертвілі рогові пластинки, які в режимі нон-стоп відлущуються з верхнього шару. Цей процес дуже важливий, так як разом з роговими пластинками наша шкіра позбавляється від непотрібного балласта — частинок бруду і пилу, різних мікроорганізмів.

У нижньому шарі епідермісу — ростковому — відбувається зародження і розвиток нових клітин шкіри, це також безперервний процес.

ВАЖЛИВО! Щоб ці процеси протікали в потрібному ритмі і безперебійно, вкрай важливо регулярно застосовувати миючі засоби. Їх роль полягає в тому, щоб делікатно очистити верхній шар шкіри і дати можливість засобам по догляду (зволожуючі, живильні і лікувальні креми) вбратися швидко.

Власне, шкіра (дерма). У ній розташовані волосяні мішечки, сальні і потові залози. Сальні залози, виробляють шкірне сало, оберігаючи шкірний покрив від дегідратації. Потові залози утворюють воду з розчиненими в ній продуктами обміну речовин (сечовина, сечова кислота) і відповідають за терморегуляторную функцію. Безпосередньо в дермі знаходяться колагенові волокна.

Підшкірна жирова клітковина (гіподерми). Вона наповнена жировими клітинами і оберігає глибоко лежачі тканини від механічних пошкоджень.

Біля межі між дермою і гіподермою проходить велика сітка кровоносних і лімфатичних судин. Особливе значення має розташування (залягання) цієї сітки — глибинне або поверхневе. Цей факт є спадковим і також залежить від етнічних особливостей. Якщо у пацієнта можна простежити кровоносну система шкіри на обличчі, то це як правило завдає чимало клопоту. Така структура шкіри вимагає делікатного догляду.

Шкіра обличчя активно реагує на всі види подразників і фактори (кліматичні, хімічні, побутові), миттєво позначаючи їх запальним і гіперемічними процесами. Це явище — купероз і характерно для дуже чутливої ​​шкіри. Якщо не звернути увагу на перші ознаки не надати шкірі своєчасну підтримку, запущений купероз перейде в наступну і ще більш проблемну стадію — розацеа.

ВАЖЛИВО! Не можна втрачати час потрібно відразу приступати до правильного лікування! Програма по догляду повинна включати в себе серії продуктів для комплексного догляду та усунення проблем.

Технологами Компанії НВО «ФітоБіоТехнологіі» розроблена спеціальна комбінація з засобів по догляду за шкірою обличчя при купероз і розацеа. В основі технологічної матриці — REGU®-CEA — інноваційний швейцарський комплекс з багатофункціональним призначенням для мінімізації симптомів проблеми.

Заспокійливий гель СТОПкупероз / STOPcuperoz® — впливає на епідерміс, делікатно очищує ніжну шкіру і знімає напругу.

Зміцнюючий тонік СТОПкупероз / STOPcuperoz® — тонізує шкіру, заспокоює, рекомендується наносити перед використанням «Крем SPF 15 щоденний» і «Інтенсивний крем SOS», Щоденний крем SPF30 Стоп Купероз / Stop Cuperoz®.

Щоденний крем SPF15 СТОПкупероз / STOPcuperoz® — підходить для догляду (протягом усього року) за чутливою шкірою зі слабкими капілярами, при схильності до почервоніння, телеангіектазії (судинні зірочки), при купероз, розацеа.

Інтенсивний крем SOS СТОПкупероз / STOPcuperoz® — швидка допомога запаленій шкірі. Особливо показаний при інтенсивному короткостроковому впливі негативних чинників, які можуть погіршити стан шкіри (сонячний перегрів, лікарські маніпуляції на обличчі та інші стресові ситуації).

Щоденний крем SPF30 Стоп Купероз / Stop Cuperoz® — крем для щоденного застосування. Легкий і насичений крем, який містить натуральний, активно діючий швейцарський комплекс і не містить парабенів.

Регулярне застосування спеціальних лікувально-профілактичних засобів зупинить запальний процес, зміцнить судини, освітлить шкіру, надасть антигістамінну дію при купероз і розацеа.

Бажаємо Вам здоров’я і красивої, доглянутої шкіри!

Читайте наші статті:

Пружна і еластична шкіра – що важливо враховувати

Еліксир життя