Позбуваємося грибка стопи!

Як подолати грибкову інфекцію

Влітку ми багато подорожуємо, буваємо на громадських пляжах, відвідуємо басейни і душові. Іноді нас навіть заносить в далекі вояжі до морів, де волею-неволею доводиться користуватися громадськими пляжами або туалетами. Все це місця підвищеного скупчення інфекцій, де часто можна підхопити грибок нігтів. Його лікування далеко не простий процес, але не впадайте у відчай — позбутися грибка на нігтях все ж можна!

Симптоми появи грибкової інфекції

Навіть якщо ви ніколи не стикалися з грибком і поняття не маєте, як він виглядає, то ви ні за що не пропустите цей нестерпний свербіж. Не буде зайвим для профілактики застосувати якийсь рецепт від зараження, щоб процес не змінив стадію на запущений. Основні симптоми грибка на нігтях ніг:

  • Сверблячка в області зараження;
  • Змінений колір нігтьової пластини;
  • Розшарування і ламкість нігтя;
  • Болючі відчуття на стопі.

Ефективне лікування слід почати при перших же симптомах, допоможуть спеціальні креми та мазі з протигрибковою дією. Вони не просто усунуть симптоми, але і знищать саме джерело зараження стопи. Застосовувати безпосередньо на нігті можно також лаки та спреї.

Основні методи лікування та профілактики

На жаль, така проблем як грибкове зараження нігтів і шкіри зустрічається не тільки у дорослих, але і у дітей. Наші бабусі застосовували найдавніший і, як вважається, швидкий спосіб позбавлення від зарази — оцет. На тазик води потрібен стакан столового 9% оцту. Такі ванночки здатні вбити грибок, не допустивши його поширення. Враховуйте, що для роздратованих або пошкоджених ділянок шкіри така процедура може бути досить болючою.

Всупереч поширеній помилці спори можуть вражати не тільки шкіру ніг, але і легко затриматися на руці або іншій частині тіла. Чим швидше ви візьмете на озброєння найефективніші засоби для турботи про пошкоджені ділянки тіла, тим швидше зможете їх вилікувати.

 

Читайте наші статті:

Норми вітаміну Д для організму

Піднімаємо імунітет малюку!

Різниця між пробіотиками та пребіотиками

Рятуємося від комарів влітку