Повертаємо свої форми після вагітності!

Відновлюємо форми після пологів!

Жінка після народження дитини не завжди відчуває себе досить красивою. І має гостру потребу в емоційному і фізичному відновленні.

Важливо, щоб догляд і відновлювальні процедури входили в число основних пріоритетів молодої мами, а це трапляється далеко не завжди. Ми поглинені дитиною і думаємо тільки про те, як все зробити максимально правильно. А ця тактика погана хоча б тому, що знесилена жінка, яка не любить своє тіло, бо воно дуже змінилося, навряд чи буде мати у своєму розпорядженні достатній ресурс, щоб наповнювати любов’ю дитину і всю родину.

Для початку можна дозволити собі маленькі радості, вони допомагають привести свої емоції в рівновагу. Кожна жінка, тим більше, молода мама, просто зобов’язана себе балувати. Це не егоїзм, а основа щастя сім’ї. Тож, чим ви сьогодні себе порадуєте?

Чи не чіпляйтеся до себе!

У перші дні після пологів оцінювати стан свого тіла не варто. Поки не зійшов післяпологовий набряк, матка не скоротилася, м’язи не придбали тонус та груди не налилася, — це робити безглуздо. Точніше, небезпечно для самооцінки.

Першу фізичну роботу над тілом можна починати десь через три тижні після появи малюка на світ. Бажано — з невеликих тренувань, розроблених спеціально для жінок, які нещодавно народили. Активність слід збільшувати поступово, без ривків і пікових навантажень.

А ось косметичний догляд і роботу над психологічним настроєм можна починати відразу.

Відновлення передбачає вирівнювання емоційного стану. Жінки, які були готові до вагітності та пологів, знали про можливі випробування, сприймаючи їх як даність, як правило, простіше проходять період післяпологової реабілітації.

Хоча ніхто не застрахований від післяпологової депресії. Адже це порушення має масу причин, частина яких ще не вивчена. Але можна відповідально заявляти: від неї частіше страждають дуже емоційні мами, занадто вимогливі до себе і навколишнього світу. Звідси висновок: важливо дотримуватися режиму відпочинку, знаходити помічників, займатися тілом і сексом, як тільки буде можна.

Косметика на допомогу

Купуйте такі косметичні засоби, які призначені для молодих мам. Вони безпечніші і «б’ють» чітко в ціль, допомагаючи вирішити відразу кілька проблем нещодавно народивших. Від целюліту і розтяжок на животі та стегнах і тріщин на сосках до проблем пружності грудей і профілактики маститу — всі ці засоби повинні оселитися у вас на полиці. Наприклад, з тріщинками сосків відмінно впорається Фемофіт ланолін фарм крем для сосків, який містить високо очищений ланолін і натуральні масла. Він сприяє швидкому загоєнню тріщин і зволоженню шкіри.

Від розтяжок на животі та стегнах врятує Моделююча сироватка Тайфун. Нова розробка на основі формули Anticellulite Control максимально активізує весь механізм «відтворення» стрункого тіла і фіксує досягнуті результати. Містить в своєму складі морської колаген, карнітин, екстракт квітів лотоса і екстракт кави арабіка. Нормалізує крово- і лімфообіг, блокує роботу рецепторів засвоєння жиру, надає шкірі пружність і еластичність. Для підвищення пружності грудей і профілактики мастопатії рекомендується Фемофіт Бюст-крем, який завдяки спеціально підібраним компонентам забезпечує глибоке зволоження і ліфтинг, запобігає розтяжкам і обвисанню грудей. Робить груди красивими і наповненим. Слід наносити косметику регулярно, адже навіть сам догляд за тілом, яке пережило стільки стресу, цілющий. В тому числі він допомагає відновити любов до себе.

Спорт для мами

Кращий мамин спорт — тривалі прогулянки з коляскою, а пізніше — гра в догонялки з дитиною. Але, зрозуміло, це не все. У перші місяці потрібна нетривала активність для кожного дня: комплекс йоги «Сурья намаскар», статична вправа «планка» або легка шкільна розминка. Важливо, щоб було це було швидко, легко і без зайвої напруги. Після трьох місяців можна записатися на пілатес, йогу або в басейн. Продумана система навантаження на м’язи допоможе бути в формі і швидше відновитися.

 

Читайте наші статті:

Які вітаміні потрібні організму щоб віглядаті чарівно?

Ні розтяжкам під час вагітності!

Вчимося правильно приймати душ!

Догляд за ніжною зоною шиї і декольте