Після їжі не можна…

їжа

Нездорові звички поле їжі

У кожного з нас є свої звички, змінювати які ми не поспішаємо, навіть якщо вони погрожують здоров’ю. А замислюємося над цим, як правило, коли організм вже починає подавати перші тривожні сигнали, натякаючи на те, що настав час зайнятися собою, переглянути раціон харчування і, звичайно ж, на догоду хорошому самопочуттю відмовитися від всього, що нас повільно вбиває. Це стосується і нашої поведінки після їжі.

Після їжі можна пити чай

Одна з улюблених і популярних звичок більшості з нас — в якості заключного акорду смачної трапези випити чашечку ароматного чаю. Краще від цього ритуалу відмовитися, і знову-таки заради власного здоров’я. Виявляється, у чаї міститься багато кислот, які гальмують процес перетравлення і заважають засвоєнню білка, що так необхідно нашому організму. Тому слід взяти собі за правило влаштовувати чайні церемонії до їди або через годину після прийому їжі.

Після їжі не можна палити

Ні, куріння після їжі. За висновками вчених, які, провівши ряд досліджень, з упевненістю заявили: викурена після їжі лише одна сигарета порівнянна за своїм руйнівної дії з половиною викуреної пачки.

Після їжі не можна їсти фрукти

Фрукти після їжі — ще одне табу, порушувати яке вкрай небажано. Пояснюється така заборона в першу чергу тим, що фрукти, з’їдені відразу ж після основного прийому їжі, серйозно порушують природний процес травлення. Це призводить до здуття, колік і метеоризму.

Після їжі не можна займатися фізкультурою, спортом

Навряд чи кому може прийти в голову з повним шлунком займатися фізкультурою, але в черговий раз застерегти і нагадати про це буде не зайвим. Замість того щоб організм працював над переварюванням їжі, під гнітом активних навантажень він зазнає стрес, що, природно, негативно позначається на процесі травлення, а також загальному фізичному стані.

Після їжі не можна лежати

Як би вам ні хотілося подрімати, не дозволяйте собі таку розкіш після їжі. Послабити силу волі — заробите гастрит або того гірше — шлункову інфекцію. Лежати після їжі не рекомендується, але і влаштовувати марафони теж небажано, адже активна і тривала ходьба знижує здатність шлунка нормально перетравлювати їжу, що веде до її повільного і неповноцінного засвоєння.

Після їжі не можна приймати душ, ванну

Душ або розслаблююча ванна після їжі суворо забороняються. Приємні процедури загрожують збільшенням кровотоку по всьому тілу, за винятком шлунка, в якому він, навпаки, зменшується і провокує цілий ряд неприємностей.

Читайте наші статті:

Успішний флірт: жіноча чарівність

Правильний догляд за шкірою при куперозі і розацеа

Скажи стресу ні!

Як відучити дитину від смоктання пальця в 1 рік?