Пияцтву — бій!

Пьянству - бой!

Як подолати згубну залежність?

Замість алкоголю — виноград і яблука

Виноградна дієта — одна з найбільш ефективних методик, що дозволяють успішно боротися зі згубною залежністю. Для хворого стиглі грона — той же алкоголь, точніше сказати його здоровий замінник, який задовольнить «спрагу» і не зашкодить здоров’ю. Курс такого лікування — місяць. Як правило, результат безпосередньо залежить від бажання хворого раз і назавжди позбутися від подібного пристрасті. Головне правило виноградної дієти: приймати ягоди з медом слід 3 рази на день з п’ятигодинним інтервалом. Яблука — ще один ефективний протиалкогольну засіб. Фахівці довели: рясне споживання цих фруктів з медом допомагають впоратися з інтоксикацією і послаблюють потяг до спиртних напоїв.

За допомогою до цілющим травам

• 2 ст. л. трави чебрецю і 2 ст. л. материнки залити 1/2 л окропу, настояти 30 хвилин, процідити, додати 2 ст. л. меду. Поки хворий знаходиться ще в стані сп’яніння, дати йому випити 200 г настою, а через 2 години -решту його частину.

• 2 ст. л. трави деревію, 1 ст. л. листя полину гіркого залити 0,6 л окропу, настояти 15 хвилин, процідити, додати мед за смаком. Приймати 3 рази в день за годину до їжі. Через 3 дні лікування повторити.

Антипохмельное засіб на швидку руку

З молодих пагонів і листя винограду віджати сік, з’єднати його з медом у пропорції 1:1. Зварити густий сироп. Зберігати в холодильнику. Щоб зняти похмільний синдром, потрібно вранці натщесерце випити 1 чарочку приготованого вами кошти.

Молитва від пияцтва

«Господи, зглянься милостиво на раба Твого (ім’я), прельщенного лестощами черева і плотського веселощів. Даруй йому (ім’я), пізнати насолоду утримання в пості і виникають від нього плодів Духа. Амінь.

Також допомагають краплі Грибна Аптечка копрінус

Пьянству - бой!

Читайте наші статті:

Як уникнути стресових ситуацій та мінімізувати їх шкоду

Схуднення може бути таким простим!

Правильне харчування для бігунів-марафонців

Як збити температуру вдома