Очищення організму необхідний захід для здоров’я

Очищення організму необхідний захід для здоров'я

1. Клітковина.

Фрукти і овочі — це, свого роду, пілінг зсередини. Використовувати можна навіть морожені продукти. Вони також відновлюють кислотно-лужний баланс організму, хоча і не є такими ж корисними, як свіжі овочі і фрукти. Також клітковину можна отримати з інших джерел, наприклад, вживаючи Льон звичайний насіння (смачна і корисна дієтична добавка при приготуванні всіляких холодних страв, будь-яких фруктових і овочевих салатів, капусти, вінегретів та соусів), Псиліум (можна додавати і в традиційну випічку для більшої легкості, підвищення в ній вмісту клітковини і зниження калорійності).

2. Правильні напої.

Потрібно випивати склянку води з декількома краплями лимона за 30 хвилин до сніданку. Замість чорного чаю краще вживати зелений або трав’яний — шипшина, або ананас, а може ромашка? Все фіточаї завдяки складу з натуральних трав підвищать імунітет і поліпшать загальний стан вашого здоров’я. Якщо говорити про каву, то кількість потрібно скоротити до 2-3 чашок в день.

3. Нежирне м’ясо.

На час розвантаження варто відмовитися від такого жирного м’яса, як свинина, баранина, яловичина. Краще за все звернути увагу на нежирну птицю і рибу і вживати мінімум м’яса.

4. Гарнір.

Кращим гарніром до м’яса є овочі або салат. Крім того, салат ідеально заливати йогуртом або рослинним маслом. Варто виключити картоплю і макарони.

5. Правильне солодке.

Замінюємо цукор сухофруктами, пастилою, зефіром. Ще можна самостійно робити желе з фруктів і ягід. Також відмінним рішенням стане Фруктоза природний цукрозамінник, який в 1,6-1,8 рази солодше цукру. Рекомендується вживати людям, що страждають на цукровий діабет, алергічними і стоматологічними захворюваннями. Пропонується в якості низькокалорійної дієти при надлишковій масі тіла і спортсменам. Тонізуючий ефект надає людям похилого віку. Фруктоза корисна людям будь-якого віку, особливо дітям або Сорбіт (натуральний замінник цукру). Використовується для заміни цукру в напоях (чай, кава, компоти, киселі, плодоовочеві соки), при приготуванні кондитерських виробів і випічки, варення, джемів, а також різних дієтичних десертів для дорослого і дитячого харчування, як хворої, так і здорової людини.

6. Вода.

Щоб підсилити обмінні процеси, потрібно не просто ковтати воду літрами, пити потрібно постійно, але трохи. Наприклад, кожні 20 хвилин по 2 ковтки води. Від якості води безпосередньо залежить стан нашого організму, при правильному очищенні вода приносить в рази більше користі. Шунгіт і Кремній — природні фільтри активатори для води.

Шунгіт — це унікальний найдавніший мінерал, що видобувається на єдиному в світі родовищі в Карелії. Він є природним фільтром, активатором води. По впливу на організм він не має аналогів. Унікальність шунгіта пояснюється наявністю в ньому особливої, рідкісної форми молекул вуглецю — фулеренів.

Властивості:

  • структурує воду і робить її біологічно активною
  • очищує від шкідливих домішок (нітрати, нітрити, важкі метали, хлорорганічні сполуки, яйця гельмінтів, колоїдне залізо водопровідних труб, пестициди, діоксини, феноли, нафтопродукти, радіонукліди, бактерії, віруси)
  • насичує організм корисними макро- і мікроелементами і поглинає шкідливі елементи
  • надає воді бактерицидну і могутню антиоксидантну дію
  • робить воду не просто чистою питною, а водою нового покоління

Рекомендації до застосування:

Воду, очищену шунгітом, рекомендується використовувати для пиття, приготування їжі, а також в косметичних та інших цілях.

Кремній — біологічна роль кремнію в життєдіяльності всіх органів і систем людини величезна. Функціонуючи, як біологічний структуроутворюючий фактор з’єднань в організмі тіло-мозок, кремній визначає властивості гнучких структур, сполучної тканини, стінок судин, сфінктерів шлунково-кишкового тракту. У високих концентраціях він міститься в стінках аорти, трахеї, зв’язках, кістках, лімфовузлах. Багаті кремнієм нігті, волосся, шкіра людини. При зниженні рівня кремнію, в організмі порушується баланс енергозабезпечення та обміну речовин, життєві процеси загасають, розвиваються захворювання. Атеросклероз, інфаркт, інсульт, остеопороз, артроз, зоб, діабет, катаракта. Знижується опірність організму, спостерігається випадання і ламкість волосся, слабкість, сухість шкіри. У людей, які відчувають нестачу кремнію, погане загоєння ран, дратівливість, порушення гормонального статусу.

Властивості:

  • нейтралізує домішки аміаку, нітрати, хлор
  • осаджує іони важких металів
  • сорбує радіонукліди, ртутні і фосфорорганічні сполуки

Рекомендації до застосування:

Застосовувати для очищення води від бактерій і шкідливих хімічних сполук.

Читайте наші статті:

Очищення організму в домашніх умовах

Очищаємо організм після зими