Очищення організму — домашній детокс!

Очищення організму!

У наш час повсюдно можна знайти пропозиції різних клінік та салонів краси щодо процедур по позбавленню від шлаків і токсинів, вони ще мають назву детокс. Але чи варто витрачати час і гроші на ці чарівні процедури?

Одним з популярних напрямків Детокс є гідроколонотерапія. Процедура наступна: в анальний отвір вставляють товсту трубу, через яку під великим тиском подають десятки літрів води, яка вимиває вміст кишечника. Під час цієї процедури з кишечника видаляють залишковий кал, який і так вийшов би незабаром, а крім того, всю корисну мікрофлору, без якої можуть з’явитися проблеми з засвоюванням їжі. А якщо в процесі станеться перфорація кишечника (пошкодження його стінок), це прямий шлях на хірургічний стіл.

Інша модна процедура — кавова клізма, яка нібито очищає організм і надає бадьорості. Однак вона небезпечна передозуванням кофеїну, так як в прямій кишці він вбирається набагато ефективніше, ніж в шлунку. Також можна отримати мікробне зараження, так як корисна мікрофлора, знову-таки, вимивається, а от яка буде занесена в кишечник — це велике питання. Ще один спосіб почистити організм (зокрема, печінку) — пити оливкову олію з лимонним соком. Якщо вірити псевдолікарям, це допомагає позбутися не тільки від шлаків і токсинів, але і від каменів. Однак хімічний аналіз зроблений після цієї процедури виводу «каменів» з великою ймовірністю може показати в складі суміш оливкового масла з лимонним соком, що пройшли ферментацію в організмі. Висновки очевидні.

Найбільш щадним способом почистити організм є вживання в їжу великої кількості розчинної і не розчинної клітковини і води. Псілліум (лушпиння подорожника) — це рослинні волокна, які на 80-85% складаються з розчинної клітковини і є багатим джерелом білка. Вони є сильним ентеросорбентом, який виводить з організму шкідливі речовини, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту і знижує відчуття голоду. Джерелом харчових не розчинних волокон являється насіння льону, яке сприяє нормалізації роботи кишечника, а також є потужним антиоксидантам (містить Омега-3, Омега-6 поліненасичені жирні кислоти) та захищає клітини від старіння. Слиз, що міститься в насінні льону, обволікає слизові оболонки шлунково-кишкового тракту, захищаючи їх від подразнень і запалень. А також добре додавати в їжу або вживати самостійно пшеничні або вівсяні висівки які завдяки високому вмісту не розчинної клітковини утримують велику кількість води, і далі рухаючись по кишечнику очищаючи його. Тому висівки особливо корисні при запорах. Клітковина, як губка, буквально поглинає і виводить з організму токсини і шлаки, завдяки чому, шкідливі речовини не накопичуються на слизовій оболонці кишечника, зводячи до мінімуму ризик розвитку геморою і раку товстої кишки. Курс очищення клітковиною проводиться один раз на рік і триває він місяць. У цей період потрібно три рази на день за 15-30 хвилин до їжі з’їдати по 1-2 ст. л. клітковини, запиваючи великою кількістю води. М’яку очищаючу дію наддадуть чаї Тайфун. Це натуральний, безпечний засіб, який допоможе вам схуднути і оздоровити організм. Вони покращують функцію травлення, нормалізують обмін речовин, діють як м’яке проносне.

Очищення організму в домашніх умовах цілком посильне завдання для кожного, хто має намір вести активний, здоровий спосіб життя. У більшості випадків ця процедура не забирає багато часу і сил, але дає хороший початок для повноцінного та насиченого життя. Дбайте про свій організм, і він віддячить вам гарним самопочуттям.

 

Читайте наші статті:

Зміцнюємо суглоби і кістки

Робота за комп’ютером: як зберегти здоров’я?

Турбота про серце

Проблеми зі шлунком під час вагітності?