Ні розтяжкам під час вагітності!

Ні розтяжкам!

Під час вагітності у багатьох жінок з’являються розтяжки, які іноді настільки глибокі, що з часом перетворюються в маленькі шрами. Це не дивно адже наше тіло трансформується згідно з потребами майбутнього малюка. Деякі бутузики народжуються дуже великими, тому животик матка та животик розтягуються на максимальний об’єм. Нажаль повернути форму не так просто як трансформувати наше тіло під потреби маляти.

Спочатку розтяжки можуть бути дуже помітними, потім бліднути, та більш чітко виділятися на нашому тілі. В будь-якому випадку вони псують настрій не один рік після пологів, адже нам хочеться виглядати чарівно все зараз, а не через кілька років. Якщо ж під час самих пологів трапляється і оперативне втручання: кесарів розтин або епізіотомія. То сумні новини: і те, і інше залишає шрами.

Як повернути собі красу і позбутися від відмітин на тілі?

Поліпшити ситуацію допоможуть спеціальні засоби від розтяжок, наприклад, гель Келокод, який призначений для зменшення деформації шкіри, ремоделювання і освітлення старих рубців (більше 1 року), запобігання утворенню рубцевої тканини в місцях деформації, а також сприяє коригуванню вікових і після родових розтяжок. Застосування гелю запобігає формуванню гіпертрофованих і келоїдних рубців!

Компоненти, що входять до складу препарату сприяють утворенню помітних змін в дeрмі, завдяки їх впливу на фібробласти посилюється синтез колагену, еластину, глікозаміногліканів і гіалуронової кислоти, головних цеглинок для «побудови» нашої шкіри. В процесі подальшого загоєння нові колагенові волокна і еластичні волокна стають орієнтованими горизонтально, паралельно поверхні шкіри. Це викликає скорочення, збільшення щільності і натяг шкіри, в результаті чого виникає ефект її розгладження. Застосування препарату протягом 1-1,5 місяців нормалізує кератінізацію, пігментацію і вирівнює мікрорельєф шкіри, дає помітний ефект.

Окрім того, бажано вживати в їжу продукти, що підвищують вироблення природного колагену або еластину. Серед таких варто відзначити желатин. Якщо у малюка немає алергії, то їжте фруктові желе, рибний холодець в невеликих кількостях. Вживайте достатньо білка, рослинного або тваринного (горіхи, риба, боби, м’ясо індички).

Запобігти легше, ніж позбавитися!

Це правило працює майже на всі сфери нашого життя. Так і з розтяжками, набагато легше запобігти їх утворенню. Починати профілактику слід не пізніше третього місяця вагітності. Тому що всі гормональні перебудови в організмі починаються з перших місяців вагітності. На початку другого триместру ці процеси сприймаються організмом вже доволі звично, тому розтяжки можуть з’явитися лише від швидкого збільшення ваги. Хороший засіб від розтяжок – масаж струменями води. Направляємо сильний струмінь душу на шкіру грудей і живота та робимо масаж круговими рухами. Це стимулює кровообіг і живлення шкіри. Радимо регулювати натиск води так, щоб масаж був вам приємний. Після душу можна зробити додатковий масаж махровим рушником це ще один хороший засіб, що стимулює живлення проблемних зон зсередини. Після усіх процедур рекомендуймо нанести на шкіру крема і масла, що стимулюють виробництво клітинами шкіри волокон колагену і еластину, наприклад, моделююча сироватка проти розтяжок Тайфун, яка відмінно зволожить шкіру, додаючи їй пружністі і еластичністі.

При порушенні крово- і лімфотоку відбувається самоотруєння організму. Це призводить до низького тонусу шкіри і накопичення жирових відкладень в критичних місцях, появи перших ознак целюліту. Нова розробка на основі формули Anticellulite Control максимально активізує весь механізм «відтворення» стрункого тіла і фіксує досягнуті результати. До складу даного препарату входять такі активні компоненти:

  • Екстракт квітів лотоса
  • Карнітин
  • Екстракт ягід гуарани
  • Лецитин
  • Екстракт кави арабіка
  • Морський колаген
  • Технологія SPEED SLIM

Наша шкіра любить живлення, добре якщо воно є натуральним. Тому дуже рекомендовано наносити на неї різноманітні масла: масло кокоса, льону, мигдальне, оливкове. До профілактичних заходів останнього триместру відноситься і спеціальну підтримуючу білизну для вагітних – це підтримуючі трусики і щільний бюстгальтер з широкими лямками. Щоб уникнути розтяжок на грудях такий бюстгальтер слід носити увесь період годування грудьми. Для запобігання розтяжок і підвищення пружності грудей рекомендується Фемофіт Бюст крем, який до того ж є профілактичним засобом від мастопатії і уповільнює процеси старіння шкіри. Від надмірного розтягування шкіри може допомогти і бандаж для вагітних.

 

Читайте наші статті:

Вчимося правильно приймати душ!

Догляд за ніжною зоною шиї і декольте

Робимо ранкову каву корисною!

Зберігаємо здоров’я щитовидки