Не дайте вірусу вибити вас з колії!

простуда, захворювання, боротьба з вірусом, віруси, лікування

Ваше завдання при перших симптомах захворювання — забезпечити організм необхідними умовами для ефективної боротьби з вірусами і попередити поширення хвороби. Тому постарайтеся залишитися вдома. Трудові подвиги зараз нікому не потрібні. Ні вашим колегам, які можуть від вас заразитися, адже хвора людина (навіть із легкою формою захворювання) становить загрозу для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів захворювання. Ні вам, адже перенесена на ногах хвороба загрожує серйозними ускладненнями. В цьому і полягає небезпека грипу і навіть банальної застуди.

Що їсти і пити?

Ослаблений хворобою організм вимагає особливо дбайливого догляду, тому варто відмовитися від важких страв з м’яса, жирних і копчених продуктів! А ось легкі страви (каші на воді, тушковані овочі, нежирний сир) підтримають сили організму. З іншого боку, мудрий організм часто сам сигналізує про свої потреби зникненням апетиту. І якщо тобі їсти не хочеться — не змушуй себе через силу. Що зараз необхідно, так це багато пити: воно виведе з організму токсини, які утворюються в результаті життєдіяльності вірусу. Можна випити просто теплу воду. Краще, якщо в твоєму напої будуть присутні вітаміни і мікроелементи. Можна додавати в напої мед, але тільки коли вони охолонуть до 50 ° C — при більш високій температурі корисні речовини, що містяться в меді, руйнуються. Пийте часто і потроху — це оптимальний питний режим. Відновлюйте гідробаланс організму ще й тому, що при підвищеній температурі тіла людина зазвичай рясно потіє, тому йому потрібно більше пити. Завжди тримайте під рукою ліки, щоб вчасно попередити розвиток захворювання.

Температура — ворог чи союзник?

Загальна лікарська рекомендація така: температуру нижче 38,5 ° C збивати не слід. Дійсно, при підвищенні температури в організмі активно виробляється інтерферон — речовина, яка допомагає боротися з хворобою. Тому приймати жарознижуючі без крайньої необхідності не варто. Однак кожна людина (а особливо дитина) має різний температурний «поріг», тому має сенс прислухатися до індивідуальних відчуттів.

Важливо: Теплові процедури (інгаляції, зігріваючі компреси, розтирання, гарячі ванночки для ніг, гірчичники) при температурі тіла вище 37,5 ° C проводити не рекомендується.

Засоби швидкої допомоги на дому.

При появі перших симптомів грипу або застуди, таких як підвищення температури, біль у горлі, кашель, лихоманка, біль в м’язах, нежить, викличте лікаря додому. Тим часом до приходу фахівця потрібно подбати про свій організм: промивайте носові ходи і полощіть горло сольовими розчинами, приймайте гомеопатичні засоби, такі як фіточай «Неболейка» і «Ягоди Годжі», які регулюють захисні сили організму, вживайте багато рідини. І обов’язково дотримуйтесь постільний режим.

Рекомендуємо фіточай «Неболейка» в інтернет-магазині «Фітомаркет»

Фіточай Organic Herbs НЕБОЛЕЙКА 50г
Фіточай Organic Herbs НЕБОЛЕЙКА фильтр-пакети 2г №20
Фіточай Organic Herbs ЯГОДИ ГОДЖІ 100г