Найкорисніші продукти для чоловіків.

еда для мужчина, чоловіча їжа, продукти для чоловіків,

1. Кетчуп або томатний соус, томатна паста — в загальному, томати, вони ж помідори після термічної обробки. А помідори багаті на антиоксидант лікопен, речовину, яка допомагає уникнути раку простати. Але ефект буде лише в присутності жирів. Так що, ідеально поєднати помідорц з шматочком хорошого сиру.

2. Устриці — рідкісний гість на нашому столі! Багаті ці морепродукти цинком, найважливішим мінералом для чоловічого здоров’я, що дозволяє працювати без збоїв чоловічої репродуктивної системи.

3. Брокколі — вид капусти, явно не викликає апетиту у представників сильної статі. А даремно! Адже може захистити, як і будь-яка, втім, капуста, від раку сечового міхура!

4. Арахісове масло — хоча і нетипове для наших широт, але має здібність попереджати розвиток серцево-судинних захворювань. Але калорійне, так що, все в міру!

5. Кавун — знайомий і улюблений! У ньому багато калію, який в змозі допомогти чоловікам уникнути гіпертонії та інсульту. Крім того, кавуни — чудовий постачальник клітковини і цілого комплексу вітамінів.

Також для підтримки здоров’я рекомендуємо краплі «Мускусил Форте». Для загального зміценння чоловічого організму вживайте вітаміни та мінеральні комлекси.

 

Читайте наші статті:

Алкоголь шкодить чоловічому здоров’ю

Їжа як ліки.

Вино: користь чи шкода?

Спортивне харчування