Міфи про пиво

пиво

На жаль, у суспільстві досі існує думка про пиво як про необхідному для чоловічої потенції напої. Фахівці розвінчують подібні помилки. Пивний алкоголізм — проблема вигадана і неіснуюча. Наявність седативних компонентів, смак і малий вміст алкоголю в пиві ускладнюють боротьбу з пивним алкоголізмом. З точки зору наркології такі випадки важкі для лікування. Для хворих пивним алкоголізмом характерно відсутність критичного ставлення до свого стану і заперечення алкогольної залежності. Повсюдна доступність пива та легкість у використанні його (пиво п’ють на вулиці, на ходу, в транспорті і т. д.) посилюють проблему. Пивних алкоголіків стає все більше.

Міфи про пиво.

  • Пиво необхідно і корисно. Мала концентрація алкоголю і розумні дози не впливають на здоров’я чоловіка. Впливають, і негативно! В процесі бродіння пива всі альдегіди, сивушні масла, метанол та ефіри зберігаються, а їх процентна концентрація може у багато разів перевищувати вміст цих речовин в горілці, приготовленої зі спирту вищої очистки.
  • У пиві багато вітамінів. Вітаміни надходять у пиво із солоду, але в процесі бродіння їх концентрація знижується. Наприклад, для отримання добової дози вітаміну В2 необхідно випити 10 літрів пива. А надмірне споживання з пивом калію призводить до підвищеного утворення сечі і демінералізації організму. За вмістом мікроелементів пиво не має переваг перед іншими продуктами.
  • Пиво у зменшує споживання горілки. Одна пляшка пива дорівнює 50-100 грамам горілки. І чому ж, якщо людина, який випиває пляшку горілки за день, у нашому розумінні — алкоголік, який випиває щодня по 5-6 пляшок пива — ні? Статистика показує: чим більше п’ють пива, тим більше п’ють і горілки.
  • Пиво збільшує чоловічу потенцію. Лікарі б’ють на сполох: токсичну дію пива на надниркові залози призводить до зниження статевого потягу. Солі важких металів, які містяться в пиві, викликають зміни в ендокринній системі. Надмірне вживання пива пригнічує вироблення тестостерону, в результаті починають активно вироблятися жіночі статеві гормони, збільшуються грудні залози, розширюється таз.

Також допомагають краплі Грибна Аптечка копрінус

Читайте наші статті:

Як уникнути стресових ситуацій та мінімізувати їх шкоду

Схуднення може бути таким простим!

Правильне харчування для бігунів-марафонців

Як збити температуру вдома