Легкий спосіб схуднути

Біг зміцнює серцеву систему, тренує всі групи м’язів, спалює калорії і сприяє рівномірному схудненню. А ще — діє як допінг для настрою. Існує навіть поняття «ейфорія бігуна» — під час пробіжки виробляються гормони радості серотонін і ендорфіни. Багатьом людям, що страждають пригніченим настроєм, фобіями, депресивним станом і подібними психологічними розладами, фахівці радять звертати свою увагу на цей вид спорту і бігати не рідше трьох разів на тиждень. Особливо біг корисний людям з надмірною вагою. Їм слід звернути свою увагу на тривалі (не менше півгодини) тренування низької інтенсивності. Спробуйте навчитися бігати в такому темпі, при якому ви зможете говорити і триматися максимально довго — в такому ритмі і бігайте.

Легкий спосіб схуднути

Як розігріваючий засіб рекомендується використовувати Антицелюлітний крем Тайфун, який дає ефект салонної процедури обгортання.

Для посилення ефекту перед бігом рекомендується випити АNS термогенний жироспалювач Diablo, інгредієнти якого, націлені на вісцеральний і підшкірний жир для підтримки розпаду жиру. Вже через пару тижнів ви побачите приголомшливий результат. Однак у бігу є і свої «зони ризику». Ударне навантаження некорисне для колін, щиколоток і хребта. Щоб не травмувати їх, бігай в спеціальних кросівках.

Якщо після бігу з’явилася крепатура, для зняття болю в м’язах використовуйте засоби з серії Реаниматор.

Дуже багатьох цікавить питання: який біг ефективніше ранковий або вечірній. Згідно з дослідженнями, біг вранці надає певне навантаження на серце, тому людям з серцево-судинними захворюваннями не слід ним захоплюватися. Краще виконайте легку пробіжку ввечері. Якщо у ваших планах скинути вагу, то вам краще підійде біг вранці. Вранці ваш організм більш активно спалює зайвий жир, ніж увечері. Ближче до ночі всі метаболічні процеси сповільнюються, і ефект від пробіжки буде не таким сильним. Якщо ж ваша мета — поліпшити свої фізичні показники, то вам підійде будь-який час. І ранкові, і вечірні тренування дають аналогічний результат в плані підвищення витривалості і швидкості.

Читайте наші статті:

Сім порад як мотивувати себе на ранкову зарядку

Еліксир життя